Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

LPC meno galerijoje – nauja grafiko Deivido Sinkevičiaus paroda

„Sapnuoju dangų“.
Tokiu pavadinimu LPC meno galerijoje atidaryta dailininko, grafiko, Lietuvos tautodailininkų sąjungos nario DEIVIDO SINKEVIČIAUS grafikos darbų paroda.

Dailininko darbai stebina savo metaforomis, simboliais, gyvenimo prasmės paieškomis, stabtelėjimu ties būties klausimais, vidine menininko poezija.

Talpūs mintimis yra ir darbų pavadinimai: „Tikėjimo prieglobstis“, „Prisijaukinęs naktį“, „Dangaus supynės“, „Tikėjimo tėkmėje“, „Jie sugrįš“… Parodoje eksponuojamas ir vienas asambliažas „Instrumentas“. Iš viso eksponuojami 22 menininko darbai.

Paveiksluose galima įžiūrėti ir poetų M. Martinaičio, S. Gedos („Rūtų daržely išdygo arkliukas“) ir dailininko bei kompozitoriaus M. K. Čiurlionio motyvų, išgirsti V. Kernagio.
– Savo kūryba noriu parodyti pasauliui, koks nenuspėjamas gali būti menas, lygiai toks pat, kaip mus supantis pasaulis: iš pirmo žvilgsnio nesuderinami reiškiniai gali harmoningai gyvuoti šalia: realizmas ir siurealizmas, tradicijos bei šiuolaikiškumas, gėris ir blogis, juoda ir balta, – apie savo kūrybą pasakoja Deividas.

Deividas Sinkevičius yra surengęs 25 personalines parodas, dalyvavo vienuolikoje bendrų parodų ir dvylikoje plenerų visoje Lietuvoje. Aštuoniais grafikos darbais iliustravo Rasos Sagės knygą „Tiems, kas svajoja parašyti knygą“. Jo meninės instaliacijos bei didelės apimties mišrios technikos kūriniai puošia viešas miestų ir miestelių erdves. Menininkas užsiima tapyba, grafika, kuria asambliažus, koliažus, veda tapybos bei grafikos edukacijas. Dailininkui suteiktas Meno kūrėjo statusas, jis yra asociacijos LADGA narys.

Deividas Sinkevičius dirba savo rėminimo dirbtuvėse amatų centre „Menų kalvė” Druskininkuose ir kūrybinėje studijoje Viečiūnuose.

Kontaktas: 8 688 54040; [email protected]

Data:
2023-01-07 - 2023-02-14
Adresas:
”LPC” Galerija Matulaičio a. 3, Vilnius
Bilietai:
Nemokamai
Kategorijos:
Nemokami renginiai, Parodos
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.