Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Labanakt, mama | Keistuolių teatras

„Labanakt, mama“ – tai vienos dalies tragikomiškas spektaklis, statytas pagal amerikiečių rašytojos Marsha Norman pjesę. Spektaklis prasideda iš pirmo žvilgsnio įprastą, kasdienės monotonijos ir buities persmelktą vakarą, kurį motina Telma ir dukra Džesė leidžia kartu. Tik į įprastą ir atpažįstamą rutiną staiga įsiterpia Džesės žodžiai apie planuojamą savižudybę. Ši žinia tampa atskaitos tašku, priverčiančiu veikėjas su didesne atida pažvelgti vienai į kitą, iš naujo apmąstyti gyvenimą ir mirtį.

Spektaklio kūrėjos, narpliodamos šios keistos situacijos priežasčių grandinę, ieško būdų suvokti jautrius, kartais absurdo spalvomis nuspalvintus ryšius su pačiais artimiausiais. Spektaklyje žiūrovai kviečiami kartu mąstyti apie reikšmingą, bet dažnai taip ir neužduodamą klausimą – ar yra įmanomas dviejų žmonių atviras ir nuoširdus pokalbis, kai pagrindinė jo sąlyga yra pabandyti iš tikrųjų išgirsti vienam kitą?

Režisierė Ieva Stundžytė

Vaidina: Ilona Balsytė, Diana Kamarauskaitė/Lyja Maknavičiūtė

Scenografė ir kostiumų dailininkė Laura Luišaitytė

Kompozitorius Aidas Giniotis

Šviesų dailininkas Darius Malinauskas

Trukmė 1 val. 30 min.

N – 14

PROJEKTĄ FINANSUOJA LIETUVOS KULTŪROS TARYBA.

Spektaklis yra Vilnius 700 programos dalis.

Data:
2023-04-14 19:00
2023-05-05 19:00
2023-05-26 19:00
Adresas:
Keistuolių teatrasLaisvės pr. 60
Svetainė:
Bilietus galima įsigyti:
Bilietai.lt
Kategorijos:
Vilnius 700, Spektakliai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.