Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

FiDi – Fiziko Diena 55

Pavasaris grįžta į Vilnių, o kartu su juo balta pieno puta atplaukia ir 55-oji jubiliejinė FiDi šventė! Jau 𝐛𝐚𝐥𝐚𝐧𝐝𝐳̌𝐢𝐨 𝟏 𝐝. fizikai vėl vers miestą aukštyn kojom, tad nepraleiskite progos gyvai išvysti jų šėlionių Fizlende bei eisenoje iki VU Filologijos fakulteto.
𝗣𝗥𝗢𝗚𝗥𝗔𝗠𝗔
𝟏𝟎:𝟎𝟎 – Dieninė dalis
Šeštadienio rytą budintis kviečiame prie VU Fizikos fakulteto, kur stovės sau lygių neturintis atrakcionų parkas – 𝐅𝐢𝐳𝐥𝐞𝐧𝐝𝐚𝐬! Gal mėgsti išbandyti rizikos ir ekstremalumo ribas, gal esi švieselių ir elektronikos someljė, o gal tiesiog nori smagiai pasidūkti minkštame PaDi atrakciono glėbyje? Visai nesvarbu – čia rasi veiklų bet kokiam skoniui!
𝟏𝟓:𝟎𝟎 – Eisena
Visą rytą grožėjęsis fizikų kūrybine ir inžinerine išmone, popiet šalia Fizikos fakulteto stovintis 𝐃𝐢𝐧𝐚𝐬 𝐙𝐚𝐮𝐫𝐚𝐬 jau tampa nekantrus ir užsinori prajudinti kojas eidamas Gedimino prospektu eidamas link VU Filologijos fakulteto.
Pasiekus VU Centrinius rūmus, pamatysi nuolankią Dino Zauro atgailą ir pagarbos duoklę savo mūzoms filologėms! O kaipgi šįkart fizikus ir Diną išbandys filologės?
𝟐𝟎:𝟎𝟎 – Vakarinė
Vakare FiDi persikelia į klubo „Kablys+Kultūra“ erdvę. Ši į nematerialaus kultūrinio Lietuvos paveldo sąvadą įtraukta šventė – yra ATVIRA ir skirta ne tik fizikams. Vakarą užkurs McLoud, Tas, Palmės Žiedas ir kitos kylančios roko grupės. Šis renginys neapsiribos vien muzika – vyks performatyvus koncertas su teatro ir šviesų instaliacijų elementais. Taip pat renginio erdvėje jūsų lauks tatuiruočių, pirsingo meistrai ir kitos pramogos.

Dieninė ir Eisena nemokama.

Vakarinės dalies bilietus galite įsigyti čia.

Kontaktas: [email protected]

Data:
2023-04-01 10:00
Adresas:
Bilietai:
15.00-20.00 Eur
Kategorijos:
Nemokami renginiai, Po atviru dangumi, Kiti
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.