Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Dainuok man tango

Skiriama pasaulinei tango dienai

Atlikėjai:
EVELINA SAŠENKO (vokalas)
NERIJUS BAKULA (akordeonas)
Vilniaus miesto savivaldybės ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS
Dirigentas DONATAS KATKUS

Geram tango reikia dviejų. Tad šios aistringos muzikos partneriais išskirtinį vakarą taps Šv. Kristoforo kamerinis orkestras ir dainininkė Evelina Sašenko.

Nors įprasta tango esmę atskleisti šokio judesiais, tačiau nustebsite, kokias gelmes ir netikėtus atspalvius savyje talpina pribloškiančio grožio dainos…

Gruodžio 11-ąją, visam pasauliui švenčiant ugningojo tango dieną, paminėkite ją svaiginančių melodijų apsuptyje ir Jūs!

Programoje A. Piazzola, C. Gardel ir kt.

Vaikai iki 7 metų neįleidžiami.

Šventinių melodijų girlianda

Atlikėjai:
Grupė WHERE THE BACKS COME FROM: ALGĖ MATEKŪNAITĖ (vokalas)
SILVIJA PANKŪNAITĖ (vokalas), BERTA TIMINSKAITĖ (vokalas), EGLĖ GADEIKYTĖ (vokalas)
VYTIS SMOLSKAS (fortepijonas)

„Norime sukurti jaukų, šviesų žiemos stebuklą. Todėl pasirodymo metu skambės dainos, be kurių neįsivaizduojame gražiausių metų švenčių”, – sako šio koncerto atlikėjai.
Keturios sodraus vokalo savinininkės, lydimos pianisto Vyčio Smolsko, Jūsų akivaizdoje tarsi dovanas išpakuos viena už kitą gražesnes melodijas, praturtintas vokaliniais efektais, interaktyviais elementais bei, žinoma, nepakartojama muzikantų energetika.
Papuoškite savo šventes spindinčia dainų girlianda!

Programoje A. Lenox, N. Ashford, V. Simpson ir kt.

VAIKŲ ŠALIS 2016
Tarptautinė paroda VAIKŲ ŠALIS 2016
Viskas būsimiems tėvams, kūdikiams ir vaikams

2016 m. lapkričio 25 – 27 d.
Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, 5 salėje (Laisvės pr. 5, Vilnius)Parodos darbo laikas:
Penktadienis, lapkričio 25 d. 10.00 – 18.00 val.
Šeštadienis, lapkričio 26 d.  10.00 – 18.00 val.
Sekmadienis, lapkričio 27 d. 10.00 – 17.00 val.

Paroda VAIKŲ ŠALIS – jau 22 metus auga ir nenustoja stebinti!
Tai vienintelė Lietuvoje specializuota paroda būsimiems ir jauniems tėvams apie kūdikių bei ikimokyklinio amžiaus vaikų auginimą, jų priežiūrą ir ugdymą.
„Vaikų šalyje“ eksponuojama išimtinai naujausia produkcija, skirta būsimoms mamoms, kūdikiams ir vaikams.

Ši paroda interaktyvus ir gyvas renginys apie svarbiausias gyvenimo vertybes – šeimą, vaikus, meilę ir bendravimą. Parodoje gausu renginių: seminarų, paskaitų, konsultacijų aktualiomis šeimai temomis, o taip pat spektaklių, koncertų, varžybų, kūrybinių dirbtuvių visai šeimai.
Daugiau informacijos apie parodą ir parodos renginius rasite čia.

Nauja parodoje:

LAIMINGOS ŠEIMOS AKADEMIJA
Šį kartą parodoje akcentuosime vaiko sveikatą. Sveikas ir laukiamas vaikas šeimoje – sveika ir laiminga šeima.  Parodos akcentu taps  paskaitų ciklas jaunoms šeimoms.
VAIKŲ ŠALYJE tėveliams organizuojamoje dviejų dienų konferencijoje „Laimingos šeimos akademija“ aktualiausius kūdikių ir vaikų sveikatos, mitybos ir alergijų, tėvystės ir motinystės klausimus aptars žinomi gydytojai ir psichologai.
Konferencija vyks lapkričio 25 – 26 d.,
Konferencijos programa ir registracija čia.

SVARBI INFORMACIJA LANKYTOJUI:
Su parodos VAIKŲ ŠALIS bilietu galėsite aplankyti ir parodą MOKYKLA 2016.

MOKYKLA 2016

Lapkričio 25-26 dienomis
6-oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technlogijų paroda MOKYKLA 2016

PARODA „MOKYKLA 2016” – svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Šioje respublikinėje švietimo inovacijų parodoje susitinka, mokosi ir gerąja patirtimi dalijasi švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų astovai, mokytojai, mokiniai ir jų tėvai.

Parodoje interaktyviai ir gyvai pristatomos alternatyvios ir tradicinės ugdymo(si) metodikos, metodinė medžiaga ir paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos.

Parodos lankytojai – mokyklų steigėjai, vadovai, mokytojai, mokiniai ir tėveliai – kviečiami gyvai išbandyti naujausios įrangos ir mokymo priemonių teikiamas galimybes, patirti, atrasti ir, žinoma, išmokti.

Parodos tema – GERA MOKYKLA

Parodoje kalbėsime apie iššūkius, su kuriais šiandien susiduria šiuolaikinė mokykla. Kaip ugdyti brandžias, atsakingas, nuolatinio tobulėjimo siekiančias ir ateities pokyčiams pasirengusias asmenybes? Kaip mokyklą paversti gyvu organizmu, kuriame būtų patiriamas prasmingas, įkvepiantis, atradimų kupinas mokymasis ir vyktų geranoriškas bendradarbiavimas? Kaip tikslingai panaudoti nuolat gausėjančią intelektinės ir technologinės bazės pasiūlą mokykloms? Kodėl šiuolaikinė mokykla turi nuolat keistis ir save išrasti? Galų gale, kas yra gera mokykla ir kokia ji turėtų būti?

Parodoje veiks:
Atradimų laboratorijos – tai erdvė, kurioje mokiniai, mokytojai, mokyklų administracija ir tėvai įsitrauks į aktyvią praktinę ir kūrybinę veiklą, leisiančią atskleisti gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos praktinio taikymo galimybių įvairovę; parodyti ryšį tarp šių mokslų. Atradimų laboratorijos tema – Tyrinėjimas ir kūryba.

Nauja parodoje – CERN (didžiausios pasaulyje dalelių fizikos laboratorijos) paroda, supažindinanti su CERN veikla ir atliekamais mokslo eksperimentais. Parodoje bus demonstruojama interaktyvi instaliacija „Interactive LHC tunnel”, pristatanti didžiausią pasaulyje mokslo eksperimentą fizikos srityje.

Parodą lydės plati renginių ir užsiėmimų programa mokytojams ir mokiniams: forumas „Gera mokykla”, konferencijos, Lietuvos ir užsienio lektorių pranešimai, diskusijos, debatai, susitikimai, meistriškumo pamokos ir įvairūs interaktyvūs užsiėmimai.

Daugiau informacijos apie parodą ir parodos renginius čia

Su parodos MOKYKLA bilietu taip pat galėsite aplankyti parodą VAIKŲ ŠALIS.

Parodos darbo laikas:
Lapkričio 25 d. 10.00 – 18.00 val.
Lapkričio 26 d. 10.00 – 18.00 val.

EKO LOGIKA 2016

Paroda – forumas EKO LOGIKA 2016
Data: lapkričio 10-13 d.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 4 salė

EKO LOGIKA 2016 tai III-oji ekologiškų prekių ir paslaugų namams paroda-forumas

Žodis „ekologija“ kaip ir patys ekologiški produktai, vis dar apipinti daugybe mitų, o tikro žinojimo žmonėms labai trūksta. Paroda-forumas EKO LOGIKA kviečia griauti mitus, semtis idėjų, išmokti gyventi truputį kitaip – visų pirma sąmoningai ir kokybiškai. Sąmoningumas prasideda nuo žinių, kurių EKO LOGIKA pasiūlys su kaupu.

EKO LOGIKA skatina ne tik rinktis atsakingai bei vartoti mažiau. Mes už saviraišką ir kūrybingumą, kurį įdarbinus daug ekologiškų ir saugių produktų galime pasigaminti patys.

EKO LOGIKA tai sąmoningai prižiūrimi namų buitis ir verslas. Tai trečią kartą Lietuvoje vyksianti paroda – forumas, kurioje suteikiama galimybė įmonėms pristatyti savo ekologiškus, kokybiškus ir atsakingą vartojimą skatinančius produktus bei paslaugas, formuoti lojalių klientų ratą.

SVARBI INFORMACIJA LANKYTOJUI:

Su parodos EKO LOGIKA bilietu taip pat galėsite aplankyti tuo pačiu metu vyksiančią Baltijos maisto ir gėrimų parodą BAF 2016 bei Tarptautinę parduotuvių, restoranų ir viešbučių įrangos parodą BALTSHOP.BALTHOTEL.BALTGASTRO 2016.

BALTSHOP.BALTHOTEL.BALTGASTRO 2016

17-oji  tarptautinė, specializuota parduotuvių, restoranų ir viešbučių įrangos paroda
BaltShop.BaltHotel.BaltGastro 2016

Data: 2016 m. lapkričio 10 – 12 dienomis.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 5 salė  (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Paroda tapo gerai žinomu prekiniu ženklu, pristatančiu naujausius funkcinius bei technologinius sprendimus, visą reikalingą informaciją ir aktualijas Horeca srities profesionalams ir specialistams. Dalyvių stenduose bus demonstruojama naujausia parduotuvių, viešbučių, restoranų įranga bei baldai, apskaitos ir kontrolės sistemos, kasos aparatai, apšvietimas ir interjero projektavimo  paslaugos, stalo serviravimo priemonės, tekstilė bei indai, darbuotojų uniformos bei patalynė, higienos bei švaros priemonės.

Tuo pačiu metu parodų ir kongresų centre vyks maisto produktų ir gėrimų paroda „BaF 2016“, o profesionalūs virėjai varžysis konkursuose:
„Geriausias Lietuvos virėjas 2016“
„Mokinių – virėjų komanda 2016“
„Virėjo ir barmeno komanda 2016“
„Geriausias SUP mokinys 2016“
„Gastronomijos talentai 2016“

Konkurse „Geriausias Lietuvos virėjas“ dėl nugalėtojo titulo varžysis 8 virtuvės šefai:
Dalius Aleksiejevas, restoranas „Trinity“, Vilnius
Bernardas Anužis, restoranas „Onorė“, Palanga
Paulius Janušas, restoranas „Ertlio namas“, Vilnius
Justinas Kapkovičius, Vilnius
Dovilė Piliponytė, restoranas „Carre“, Vilnius
Antonio Serra, restoranas „Salvete City“, Vilnius
Ignas Višinskas, restoranas „Time“, Vilnius
Jevgenij Volkov, restoranas „Apvalaus stalo klubas“, Trakai

Konkurso dalyvius vertins WACS sertifikuoti teisėjai (Aleksander Prokopovich, Rusija; Fransiane Tartari, Švedija; Svetlana Riškova, Latvija ir kt.)

Pirmą kartą bus organizuojamas „Virėjo ir barmeno komandos“ konkursas. Taip pat dalyvaus 8-ios „Mokinių – virėjų komandos“ – profesinių mokyklų mokiniai. Talentus atskleis ir mokiniai su specialiaisiais ugdymo poreikiais.

Trumpa rungčių informacija:
Lapkričio 10 d.
konkurso metu nuo 9 val. vyks „Geriausio mokinio su specialiaisiais ugdymo poreikiais meistriškumo konkursas“, kurio metu per  1 val. 30 min. privaloma paruošti 4 porcijas salotų, pademonstruojant pjaustymo įgūdžius.
Lapkričio 11 d. konkurso metu mokiniai virėjai (profesinių mokyklų mokiniai) nuo 9 val. ringe per 3 val. 30 min. privalės pagaminti po 4 porcijas šių patiekalų:
– karštąjį žuvies (pagrindinį) patiekalą, būtinai panaudojant Dorado žuvį ir kaliaropę;
– desertą, panaudojant kriaušę ir „Dansukker“ rudąjį „Demerara“ cukrų.
Jaunųjų talentų konkurso kategorija:
– vaikiškas tortas,  tema „Naujųjų Metų paslaptis“.
„Konditeriai, įkvėpti mados!“ talentų konkursas:
– muliažas-tortas, kurį įkvėpė pasirinktas stilingas drabužis.
Lapkričio 12 d. konkurso metu virėjai nuo 9 val. ringe per 3 val. ir 30 min. privalės pagaminti po 6 porcijas šių  patiekalų:
– užkandį žuvies;
– karštąjį (pagrindinį) patiekalą, būtinai panaudojant produktus  iš „Juodosios dėžės “ bei „Santa Maria“ prieskonius;
– desertą, panaudojant kriaušių tyrę, baltąjį šokoladą ir „Dansukker“ vanilinį cukrų, šviesųjį bei tamsųjį sirupus.
Lapkričio 13 d. nuo 10 val. vyks „Virėjo ir barmeno komanda“ konkursas, kurio metu per  1 val. po 5 porcijas ruošia: virėjas – užkandį, privalomai panaudojant viskį, o barmenas – kokteilį, privalomai panaudojant rabarbarą ir „Monin“ produktą.

Konferencija skirta svetingumo verslui  – „MENIU360: Svetingumo verslo sėkmės formulė“.
Data: 2016 m. lapkričio 10 d.
Organizatorius: Lietuvos verslo konfederacija ir Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Parodos darbo laikas:

Lakpričio 10 dieną (ketvirtadienį)  10.00 – 18.00 val.
Lakpričio 11 dieną (penktadienį)   10.00 – 18.00 val.
Lakpričio 12 dieną (šeštadienį)     10.00 – 18.00 val.

Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2016

Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2016
2016 m. Lapkričio 10-13d.
Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“

Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF kasmet tampa svarbia gurmaniškų atradimų vieta, „skaniausiu“ metų renginiu, maisto kultūros švente ir verslo įvykiu, skirtu „gero“ maisto idėjai bei mitybos kultūrai puoselėti.

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA BAF – TAI:

Aiški parodos tematika, kuri siejasi su maisto, gėrimų, kavos, arbatos, prieskonių, kulinarinių naujovių, tradicinės ir naujos kartos virtuvės pristatymu, sveikos mitybos propagavimu, aukštesne vartojimo kokybe.

Tarptautiškumas – užsienio dalyviai sudaro virš 20 proc. bendro dalyvių skaičiaus. Parodoje prisistatančios įmonės siekia sudominti savo produkcija ir užmegzti kontaktus su Lietuvos bei Baltijos rinka.

Interaktyvus parodos formatas – salėje suprojektuotos ir įrengtos specialios erdvės interaktyvims renginiams: VIRTUVĖS STUDIJA ir MAISTO ŽINOVAI PATARIA, kt.

Baltijos maisto ir gėrimų parodos BAF MEDALIS – papildomas vertės ir kokybės ženklas, kuriuo  apdovanoti geriausiai specialistų įvertinti parodoje pristatomi maisto ir gėrimų produktai.

„Nacionaliniai pakuotės dizaino apdovanojimai (NAPA)“. Konkurso tikslas – išskirti bei įvertinti Lietuvoje kuriamą kokybišką, inovatyvų produktų pakuotės dizainą ir geriausius pavyzdžius pristatyti ne tik siauram profesionalų ratui, bet ir visuomenei.

SVARBI INFORMACIJA LANKYTOJUI:

Su Baltijos  maisto ir gėrimų parodos BAF bilietu galėsite aplankyti ir parodą BALTSHOP.BALTHOTEL.BALTGASTRO bei parodą-forumą EKO LOGIKA.

KONFERENCIJA „MENIU360: Svetingumo verslo sėkmės formulė“
KONFERENCIJA „MENIU360: svetingumo verslo sėkmės formulė“

Data: 2016 m. lapkričio 10 d., 12 – 16 val.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, konferencijų salė 5.1

Aišku viena, universalios sėkmės formulės, kuri tiktų kiekvienam verslui – nėra. Visgi jos sudedamosios dalys restoranų versle, pasak konferencijos pranešėjų, gana aiškios. Viena iš tokių – dėmesys padavėjams, kadangi būtent nuo jų tiesioginio kontakto priklauso aptarnavimo kokybė, pajamų dydis ir restorano sėkmė!

Gurmaniškas, įdomus ir svetingas – toks gali tapti Jūsų restoranų ar viešbučių verslas, jeigu sumaniai išnaudosite socialinius tinklus. Kaip parengti sėkmingą komunikacijos strategiją šioje plotmėje ir pakilti į kitą lygį, tapti madingu traukos centru?

Konferencijos meniu – restoranų bei viešbučių sėkmės istorijos, patarimai, kaip su minimaliu biudžetu pasiekti maksimalių rezultatų, nuo ko pradėti regzti sėkmingą restoranų tinklą ir tapti HORECA guru!

PROGRAMA
Moderatorė Gintarė Šležaitė,
UAB „Meniu” (portalas meniu.lt) projektų vadovė

11.45-12.00 Pasitikimo kava su „Vero Cafe“
12.00-12.30 Renginio atidarymas kartu su įspūdingu „Virtuvės mitų griovėjų” desertų šou
12.30-12.50 Svetingumo verslo tendecijos
Evalda Šiškauskienė, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė
12.50-13.20 BALTPARK viešbučių istorija 2000 – 2006: nuo idėjos iki verslo pardavimo
Linas Pučinskas, CHE, CGSP, turizmo ir viešbučių verslo ekspertas
13.20 -13.40 Išmaniosios technologijos restorane – jos Jus ar Jūs jas?
Dovydas Gaidamavičius
13.40-14.00 Laimingo restorano sėkmės formulė (laimingas darbuotojas – laimingas svečias – laimingas vadovas).
Linas Ginaitis, vienas „VMG Akademijos“ įkūrėjų / idėjos autorius
Jurgita Kierė, „VMG Akademijos“ mokymų vadovė
14.00 – 14.20 Kavos pertrauka su „Vero Cafe“
14.20-14.40 Minimalus biudžetas – maksimalus rezultatas
Alfas Ivanauskas, „Virtuvės mitų griovėjų“ idėjinis vadas
14.40-15.10 Nuo 10 iki 1000 restoranų per penkis metus – kaip tapti HORECA superžvaigžde?
Ilja Malkin, UAB „Advanced Advice“ direktorius
15.10-15.30 Kaip socialiniai tinklai gali padėti auginti gastronomijos verslą? Praktiniai patarimai.
Martynas Karčiauskas, „Spincomm“ komunikacijos ir turinio agentūra
15.30-15.50 Sezoniškumas – madinga tendencija. O gal pirmas didelis žingsnis tvaraus ir atsakingo restorano link.
Sigitas Žemaitis, vienas iš restorano „Sweet Root“ šeimininkų

Registracija vyksta iki: 2016 m. lapkričio 9 d.

Konferencijos bilietas galioja ir Baltijos maisto ir gėrimų parodos BAF, tarptautinės parduotuvių, restoranų ir viešbučių įrangos parodos BALTSHOP.BALTHOTEL.BALTGASTRO lankymui.

Legendinė grupė „Bi-2“grįžta į Vilnių su „THE BEST”!

Legendinė grupė „Bi-2“ grįžta į Lietuvą! Didžiulei „gyvosios muzikos“ gerbėjų miniai pageidaujant, grupės „Bi-2“ muzikantai, įkvėpti savo ryškių lyderių Liovos ir Šuros, pasirodys Vilniuje 2017 metų balandžio 1-ąją dieną sostinės koncertų salėje «Compensa» su neįtikėtinu šou ir pačia geriausia savo programa „THE BEST“!

Maksimum 2000 laimingųjų galės pamatyti kosminius šviesų ir garso technikos stebuklus bei aistros, energijos ir džiugesio kupiną vienos pačių ryškiausių ir bekompromisinių Eurazijos grupių pasirodymą! 2,5 valandos mylimiausių dainų, plačioje, žiūrovams patogioje koncertinėje aikštėje atliekamų geidžiamiausios grupės!

Kamerinės muzikos koncertas. „Undinės“

DIA – jaunosios kartos operos solisčių inicijuotas projektas.

Programa „Undinės“ – tai lietuviškų dainų pynė, supinta į vientisą meilės, tikėjimo, grožio ir taurumo kupiną muzikinį audinį. Lietuviškas žodis pasiekia kiekvieno širdį. Dainų grožis ir atlikėjų interpretacija – nepalieka abejingų.

Atlikėjai:
DIA – Dovilė Kazonaitė, Ieva Juozapaitytė, Agnė Sabulytė, Tadas Motiečius (akordeonas).