Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
„TEN SENELIAI JAUNI…“
2016-12-03 20:00
Kaina: nuo 10,00 Eur
Vaikams iki 7 metų - nemokamai.
Bilietus galima įsigyti: Bilietai.lt online bei kasos punktuose, renginio vietoje (1 val. prieš renginį)
Koncertai
 

GRAŽIAUSIOS SPEKTAKLIŲ DAINOS MUZIKINĖJE PROGRAMOJE „TEN SENELIAI JAUNI…“

Gal seniai, gal neseniai, gal už devynių marių, gal už devynių girių, gyveno keturi broliai. Trys mėgo žaisti su kaukėmis, ir vadino juos Aktoriais, o ketvirtas žaidė su muzikos garsais, ir buvo žinomas jis kaip Kompozitorius. Vieną dieną nusprendė keturi broliai palikti savo gimtus namus ir leistis į pilną nuotykių kelionę. Ką jie sutiko savo kelyje? Kokius nuotykius patyrė? Visa tai sužinosite nuotaikingo teatralizuoto koncerto metu. Į kelionę kviečia: Aidas Giniotis, Andrius Kaniava, Gediminas Storpirštis ir Sigitas Mickis.

Koncerte skambės dainos iš spektaklių, netruks improvizacijos ir šmaikščių dialogų. Nuobodžiauti neteks nei mažiems, nei dideliems, visi taps bendro vyksmo dalimi ir kartu keliaus į tą šalį „kur seneliai jauni, o tėvai – kaip vaikai“.

Vaikystės šalies dainos skverbsis pro visus plyšius ir užpildys Vilniaus miesto gyventojų, tiek vaikų, tiek kadaise buvusių vaikais, širdis.

Daugiau informacijos: www.bardai.lt
.