Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
STIKLO ARFA – TARP DANGAUS IR ŽEMĖS
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30
Kaina: 24.00 - 53.00 Eur
Bilietus galima įsigyti: Bilietai.lt online bei kasos punktuose, renginio vietoje (1 val. prieš renginį)
Koncertai
 

STIKLO ARFA – TARP DANGAUS IR ŽEMĖS
Naujametinis koncertas

GLASS DUO (Lenkija):
ANNA SZAFRANIEC (stiklo taurės)
ARKADIUSZ SZAFRANIEC (stiklo taurės)
Vilniaus miesto savivaldybės ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS
Dirigentas DONATAS KATKUS

Beveik kiekvienas iš mūsų Naujųjų išvakarėse tikisi stebuklo. O Glass Duo atlikėjai drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru kviečia jį patirti!

Nenustebkite scenoje tarp orkestro instrumentų išvydę stiklo taures. Iš jų liesis ne šampanas, o visų laikų muzikos šedevrai. Tai – „stiklo arfa“ arba „angelų vargonai“. Instrumentas, kurį meistriškai valdo Glass Duo muzikantai. Anna ir Arkadiusz Szafraniecai (profesionalūs smuiko ir trimito atlikėjai) kažkada pabandę iš taurių išgauti muziką, taip susižavėjo šiuo užsiėmimu, kad atsisakė karjeros Baltijos filharmonijos orkestre. Įvaldę naują atlikimo techniką bei sukaupę platų kūrinių repertuarą, šiandien jie koncertuoja visame pasaulyje, stebindami subtiliais stiklo garsais.

Daugelis pabuvojusių dueto koncertuose, savo patirtį įvardija kaip „pasivaikščiojimą debesimis“ arba kaip „muziką, atklydusią iš sapno“. Neabejojame, jog ir Jūs pabuvosite nežemiškų skambesių pasaulyje.

Programoje W. A. Mozart, A. Dvorak, P. Čaikovskij ir kt.

Koncerto trukmė 1.20 val.

Vaikai iki 7 m. į koncertą neįleidžiami.