Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Kaukučių nuotykiai Senojoje girioje
2016-10-30 12:00
House of Puglu, Vilniaus g. 16
Kaina: 5,50 - 13,5 Eur
Bilietus galima įsigyti: organizatorių internetinėje svetainėje, renginio vietoje (1 val. prieš renginį)
Spektakliai, Vaikams
 

Teatras „Avilys“ kviečia į mitologinį spektaklį „Kaukučių nuotykiai Senojoje Girioje“ pagal G. Beresnevičiaus knygeles vaikams.

Gyvename „baisiai“ civilizuotame pasaulyje ir pamirštame, kad šalia mūsų yra kitas – mitologinis lygmuo. Vaikai, nuo mažų dienų apkabinę išmanius telefonus, jau nebežino, kad yra Aitvarų, Kaukų, Maumų, Bezdukų, o po lovele dažnai slepiasi Nežinia Kas… Apie Raganas jie bent viena ausele yra girdėję, tačiau jų būna visokių, o šiame spektaklyje Ragana – visai ne žiežula, bet sumani verslininkė, kelianti įstabias puotas savo namelyje – mirioramoje (stebuklingų paveikslėlių televizoriuje).

G. Beresnevičius aprašė savo knygose linksmą, mielą ir šiek tiek mistišką mitologinį pasaulį, kuris suprantamas ir jaukus tiek mažam, tiek dideliam. Mes jį perkėlėm iš vaizduotės į realybę… Ateikite pas mus ir susipažinsite su tais, kurie „nematomi mus stebi“.

O po spektaklio, kartu su senoliais Blinde ir Puškaičiu, kartu su Ragana, išgersime arbatos, pakrimsime „baronkų“ ir kursime… Ką kursime? Ateikite ir sužinosite!

Daugiau informacijos: www.houseofpuglu.com/lt/renginiai/kaukuciu-nuotykiai-senojoje-girioje?tickets

.