Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Erica Jennings | Raudonplaukės turas
2016-10-28 21:30
Muzikos klubas „Tamsta“, A. Strazdelio g. 1
Kaina: 15.00 - 20.00 Eur
Bilietus galima įsigyti: Bilietupasaulis.lt online bei kasos punktuose
Koncertai
 

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis raudonplaukės albumo pristatymo turas yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Airių kilmės Erica yra viena geriausių dainininkių Lietuvoje, kurią žino ir maži, ir vyresnio amžiaus žmonės. Jos balsas per daugiau nei 18 metų yra nuskambėjęs kone visur, kur Lietuvoje yra girdima muzika.

Per tą laiką kai kurios dainininkės baigė karjerą, o kai kurios užaugo ir iškilo, tačiau Ericos savitumas ir nuoširdumas klausytojams visais laikais išliko artimas. Ji gyvena muzika ir tai yra jos vienintelė veikla nuo pat karjeros pradžios.

Su visa šia patirtimi šiemet ji pagaliau išleido debiutinį albumą „Leading Me Home“, kuriam dainas rašė remdamasi savo gyvenimu. Albumas susideda iš istorijų, kurių pati atlikėja ilgai nepripažino, vengė ar slėpė. Tačiau tai nėra skausmo ar išpažinties kupinas įrašas. Tai albumas apie pergalę, savo baimių pripažinimą ir grįžimą, kur jautiesi saugiausiai – namo.

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje išpopuliarėjęs „Leading Me Home“, naujausias singlas su Vidu Bareikiu „The Perfect Time“, „You Always Told Me“ – tai tik šių metų Ericos kurti hitai. Tačiau šio turo metu ji atliks ir senesnių savo kūrybos dainų, kurias paniuniuotų dauguma lietuvių (pavyzdžiui, „Lovely Day“), ir mylimiausių koverių, kurie ją įkvepia.

DURYS: 19.00 val.
KONCERTO PRADŽIA: 21.30 val.
Perkant sėdimą vietą, būtina vietų rezervacija telefonais: (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com
Nerezervavus, vietos parenkamos atsitiktine tvarka.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/524915181038588
.