Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
„Elas ir Sparkis“. Antrojo albumo pristatymas
00:00 - 00:00
House of Puglu, Vilniaus g. 16
Kaina: 2,00 Eur
Bilietus galima įsigyti: organizatorių internetinėje svetainėje
Koncertai
 

„Elas ir Sparkis“ – tai lengvai psichodelinio folko grupė, kuri atsirado iš noro kurti melodingą muziką ir eksperimentuoti su dainos žanru. Viskas prasidėjo nuo dueto – dainų tekstus rašančios ir dainuojančios Ievos ir Vidmanto, puikiai žinomo kultinių grupių „Arklio galia“ ir „Working Hobo“ gitaristo, kuris šiame projekte atskleidžia savo lyriškesnę pusę ir groja ne šešiom stygom, bet dvylika, dar kartais ir papūsdamas armonikėlę.

2015 metų pavasarį pasirodė pirmasis akustiškas, šviesus ir klajonių motyvų pilnas „Elo ir Sparkio“ albumas. Vėliau grupės sudėtis vis keitėsi, atsirasdavo ir pranykdavo nauji nariai, kol galop sparkiai sutiko Gintarą, grojantį klavišais, metalofonu, efektais, juostom ir kitais dalykais, kurie pasitaiko po ranka, ir kompanija nusistovėjo, o muzika įgavo naujų plotmių.

„Elo ir Sparkio“ muzikoje jaučiamos skirtingos įtakos – pradedant Deltos bliuzu, amerikietišku ir britišku folku, baigiant progresyviu roku, psichodelika ir Artimaisiais Rytais. Kiekviena daina yra lyg istorija, nedidelis gyvenimo fragmentas, kuriame netikėtai sudera rimtumas ir nerūpestingas džiaugsmas, nevengiant ir pridėti kokio refreno iš pasakos ar uždainuoti choru.

Daugiau informacijos: www.houseofpuglu.com
.