Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Domantas Razauskas. Eilės, užkalbėjimai, improvizacijos, garsai
2016-12-09 19:00
Planetariumas, Konstitucijos pr. 12A
Kaina: nuo 10,00 Eur
Bilietus galima įsigyti: Bilietai.lt online bei kasos punktuose, renginio vietoje (1 val. prieš renginį)
Koncertai
 

2016 metų gruodžio 9 dieną, 19 val. į Vilniaus universiteto planetariumą po kelių metų pertraukos sugrįžta atlikėjas Domantas Razauskas. Koncerte po žvaigždėmis skambės visiškai naujos ir visiškai senos dainos, palydimos poezija ir gyvomis bei elektroninėmis improvizacijomis. Žinomas kūrėjas sako, jog šis autorinis vakaras bus visai kitoks nei iki šiol buvę, mat Domantas vasaros pabaigoje pakeitė savo įprastą programą ir ėmėsi drąsiai improvizuoti, žaisti su įvairiais efektais, natūraliais ir sintetiniais garsais. Be to, po ilgo laiko, D. Razauskas žada dainas paįvairinti ir savo poezijos skaitymais.

Šią ypatingą dainų, garsų, erdvių ir eilių programą atlikėjas jau pristatė Kaune, o Vilniuje ji skambės pirmą kartą. Pakilti į dangaus pasaulį, pakeliauti dangaus kūnais ir žvaigždėmis, pasiklausyti autorinių Domanto dainų ir poezijos šaltą gruodžio vakarą kviečia „Geros muzikos ekspertai“.

Daugiau informacijos: www.bardai.lt
.