Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Atvira diskusija: Ar Giedroycio idėjos vis dar aktualios?
00:00 - 00:00
Nemokamai
Edukacija, Nemokami renginiai
 

Kodėl Jerzy Giedroycio idėjos yra aktualios lygiai taip pat dabar, kaip ir tuo metu, kai buvo paskelbtos? Kokias galimybes ir grėsmes Lietuvos-Lenkijos santykiams matė „Kultūros“ redaktorius? Kokias prognozes princas iš Maisons-Laffitte skelbė apie Baltarusiją ir Ukrainą? Bandysime rasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus diskusijoje, kurią organizuoja Lenkijos institutas Vilniuje, Lenkų diskusijų klubas ir J.Giedroycio bendradarbiavimo ir dialogo forumas. Diskusijos metu vyks Magdalenos Grochowskios parašytos Jerzy Giedroycio biografijos lietuviško vertimo, kurį išleido „Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras”, pristatymas.
Renginyje (lietuvių kalba) dalyvaus: rašytoja Magdalena Grochowska, vertėjas Kazys Uscila, prof. Alvydas Nikžentaitis, žurnalistas Rimvydas Valatka. Diskusiją moderuos dr. Andrzej Pukszto. Kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/1781760508738951