Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Animacijos spektaklis „Tėčio pasaka“
2016-10-28 18:00
Menų spaustuvė, Šiltadaržio g. 6
Kaina: nuo 8,20 Eur
Bilietus galima įsigyti: Tiketa.lt online bei kasos punktuose
Spektakliai, Vaikams
 

Spektaklis vaikams

Trukmė – 50 min.

Animacijos spektaklis rekomenduojamas vaikams nuo 4 metų

Kūrybinė studija „PetPunk“ | Teatro laboratorija „Atviras ratas“ | Menų spaustuvė

Vienas tėtis negalėjo nuleisti akių nuo savo mažosios ir atsistebėti, kaip greitai ji ūgtelėjo. Rodos tereikia vos nusisukti, vos vieną dieną užtrukti darbe ilgėliau su nauju projektu ir šios mažos rankutės sugriebusios jį už ausų – nebe tokios ir mažos. „O gal čia ne šios rankutės išstypo, gal čia manęs per tuos darbus tapo mažiau?“ – susimąstė pagrindinis spektaklio idėjos autorius ir tėtis (Nr. 1) Andrius Kirvela. Tėtis Nr.2 (Gediminas Šiaulys) tylomis sukdamas ūsą jam pritarė. Taip tėčiams (Nr. 1 ir Nr. 2) gimė idėja kurti spektaklį.

Tėčiai į pagalbą pasikvietė teatro laboratorijos „Atviras ratas“ komandą ir taip po truputį scenoje gimė naujas spektaklis, kuriame kartu su profesionaliais aktoriais scenoje vaidins ir animuoti personažai.

Šio spektaklio didžiausias rebusas – sujungti gyvų žmonių ir projektuojamų vaizdų pasaulius. Tam reikia ne tik fantazijos, bet ir matematiškai tikslaus projektavimo, preciziškos aktorių choreografijos. Specialiai šiam spektakliui buvo sukurta programinė įranga, leidžianti lanksčiai kontroliuoti scenoje demonstruojamas projekcijas.

Turėdami patyrusią komandą – aktorių trupę „Atviras ratas“, galinčią užtikrinti profesionalų aktorinės dalies išpildymą, ir „PetPunk“ komandos kūrėjus, galinčius pasirūpinti vizualine dalimi, sukūrėme originalų ir autentišką pasirodymą, kuris praplės ir praturtins lietuviškojo teatro skirto šeimai repertuarą naujomis spalvomis.

Spektaklis apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi kaip Geriausias spektaklis vaikams (2013 m.), o kūrybinė komanda – Andrius Kirvela ir Gediminas Šiaulys – nominuoti už geriausią scenografiją ir šviesų dizainą

Kūrybinė komanda:
Režisieriai: Kūrybinė studija PetPunk ir Atviro rato aktoriai
Dailininkai: Gediminas Šiaulys, Elena Dvoreckaja
Šviesų dailininkas: Povilas Laurinaitis
Scenografija: Gediminas Šiaulys, Andrius Kirvela
Animacija: Andrius Kirvela, Mantas Skrupskelis
Aktoriai: Justas Tertelis, Benita Vasauskaitė, Giedrius Kiela, Jonas Šarkus, Marija Korenkaitė/Severina Špakovska, Eimantas Bareikis
Muzika: Vytautas Leistrumas
Drabužių dizainas: Lina Pliuraitė (leMuse)
Lėlių ir dekoracijų gamyba: Martynas Lukošius, Aurimas Akšys, Laura Tulaitė (okiiko), Saulius Šeštavickas, Andrius Jucius, Jan Petrasun, Jurga Bradauskaitė, Eglė Mažonaitė, Alvydas Jurgaitis, Inga Vedeckytė, Paulius Kleidonas, Karolina Bekerytė, Sonata Blažytė, Albinas Kirvela, Virginija Kirvelienė, Tim Kliukoit
3D modeliavimas: Andrius Kirvela, Mantas Skrupskelis, Evaldas Česnavičius, Donatas Veiverys, Julius Liubertas
Programavimas: Andrius Kirvela
Scenarijus: Andrius Kirvela ir Atviro rato aktoriai
Vadyba: Justina Jurevičiūtė, Miglė Kaušylaitė

Daugiau informacijos: menuspaustuve.lt