Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

XIV nacionalinis moksleivių muzikos kūrinių konkursas „Mano nata”, skirtas Vilniaus 700 metų jubiliejui

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Didžiojoje salėje įvyks XIV nacionalinis moksleivių muzikos kūrinių konkursas „Mano nata”. Šiais metais konkursas skiriamas Vilniaus 700 metų jubiliejui – daugiau kaip pusė pateiktų moksleivių kūrinių yra skirti Vilniaus istorijai ir šiandienai, jie ne tik jautriai bei savitai įprasmina miesto jubiliejų, bet ir atveria konkursą platesnei visuomenei. Konkurso kūrinius atliks Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinis ansamblis „Musica humana”, meno vadovas ir dirigentas Robertas Beinaris, skambės dvidešimt dvi 8-19 metų mokinių kompozicijos.
Renginys yra Vilnius 700 programos dalis.

Renginį organizuoja Lietuvos kompozitorių sąjungos viešoji įstaiga „Mano nata”. Partneriai: Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Lietuvos nacionalinė filharmonija, Lietuvos muzikos informacijos centras, kultūros portalas VoxArt, Muzikos ir meno vadovų asociacija.

Renginį iš dalies finansuoja: Vilniaus savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba, asociacija LATGA.

Data:
2023-06-03 14:00
Adresas:
Svetainė:
Bilietai:
Nemokamai
Kategorijos:
Koncertai, Nemokami renginiai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.