Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Vilnius 700 | Nemokamas juostų vijimo skieteliu užsiėmimas

Vilniaus 700-asis gimtadienis – kartu su etnokultūra!

Kiekvieną mėnesį vilniečių komandoms suteikiame galimybę gauti pakvietimus į nemokamus grupinius edukacinius užsiėmimus. Šių užsiėmimų metu išrinkti laimingieji susipažįsta su įvairiais lietuvių tradiciniais amatais ir jaukiai praleidžia vakarą su artimaisiais, draugų kompanija ar kolegomis.

Penktoji dovana sostinės jubiliejų švenčiantiems vilniečiams – juostų vijimo skieteliu užsiėmimas, kuris vyks gegužės 31 d. 18 val. Vilniaus etninės kultūros centre. Pasitelkę kantrybę ir kruopštumą, pasinerkite kartu su bendraminčiais į spalvų ir raštų gausą.

Kviečiame registruoti 10–15 asmenų draugų, kolegų ar bendraminčių grupę, užpildant registracijos formą. Pateikite reikiamus duomenis ir papasakokite, kodėl būtent jūsų grupę turėtume pakviesti į edukaciją. Su laimingaisiais susisieksime registracijos formoje nurodytais kontaktais.

Registracijos nuoroda ČIA 
Registracija vykdoma iki gegužės 29 d., gegužės 30 d. informuosime visus ir kviesime atvykti į užsiėmimą vieną iš užsiregistravusių grupių.
______________________________________________________________________
Vieną kartą pakvietimą gavusi grupė į nemokamus užsiėmimus pakartotinai nebus kviečiama.
Užsiėmimus ves Vilniaus etninės kultūros centro kultūrinės veiklos koordinatoriai.
Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas, o užfiksuota medžiaga viešinama.
Renginys yra Vilnius 700 programos dalis.

Data:
00:00 - 00:00
Adresas:
Svetainė:
Bilietai:
Nemokamai
Kategorijos:
Vilnius 700, Nemokami renginiai, Kiti
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.