Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Trilitrate muzikos šou (Galisija – Ispanija)

Ispanų grupė „Trilitrate“ pakvies į revoliucinį-ekologinį muzikos performansą

Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosianti ispanų grupė iš Galisijos „Trilitrate“ pristato ypatingus šiuolaikinės muzikos šou: kartu su muzika kuriami vaizdai tiesiai prieš žiūrovo akis. Lietuvoje ispanai surengs du pasirodymus: vienas jų vyks Vilniaus rotušėje vasario 21 d.

„Trilitrate“ kuria muziką, kurioje susilieja įvairūs ritmai – Afrikos, baroko, etniniai, džiazo, klasika. Vaizdo projekcijos papildo muzikos pasaulį, kalba apie žemę ir jos išsaugojimą, menininkė naudoja augalus ir kitas gamtos medžiagas, kiekvieną kartą vaizdai gimsta kitokie, priklausomai nuo salės ir publikos.
Naujausio grupės albumo „Está de Grelo“ (iš ispan. Tai ropė) viršelyje pavaizduotas nuotaikingas animacinis personažas Ropė. Jį sukūrė Montse Piñeiro – karikatūristas, scenografas, iliustratorius, stop-motion animatorius, apdovanotas už naujo vizualiojo meno generavimo idėjas.

Está de Grelo yra Galisijos gyventojų posakis apie kažką, kas yra tikrai skanu. Grelo reiškia ropių lapai. Ropės yra labai paplitusi daržovė Galisijos gastronomijoje, būtent todėl kompaktinio disko viršelyje yra tradicinės Galisijos virtuvės simbolis, ir kartu su disku pirkėjai gauna originalią receptų knygą. Šiame įdomiame projekte „Trilitrate“ nariai aplanko tolimas muzikines geografijas, tokias kaip Afrikos ar Osmanų, ir drąsiai perkelia baroko ir impresionistų patirtį į 21-ąjį amžių, nepailstamai ieškodami naujų garsų. Koncertuose skambės kūriniai iš naujausio grupės albumo.
Trilitrate – Saturnais (directo no Covil dos Mouros) – YouTube
Koncertus rengia kompanija „Klasikos degustacija“, bendradarbiauja su Renavo dvaro sodyba bei Estijos koncertų organizatore „Uus konsert OÖ“.

Atlikėjai:
Elena Vázquez (smuikas)
Marcos Padrón (akordeonas)
Rubén Abad (gitara, vokalas)
Montse Piñeiro (vaizdo projekcijos)

Kontaktas: tel. 865924000, [email protected]

Data:
2023-02-21 19:00
Adresas:
Vilniaus rotušėDidžioji g. 31
Bilietai:
24.00-30.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Paysera Tickets
Kategorijos:
Koncertai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.