Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

The COINS 2023

Ar kada nors susimąstei, kodėl susimąstei? Kas vyksta tavo smegenyse kuriant prisiminimus? Kas yra sąmonė? Skamba kaip visiška nesąmonė? Mes manome kitaip! Ateik į jau 17-ąjį kartą studentų organizuojamą tarptautinę gyvybės mokslų konferenciją “The COINS 2023. Changing the World One Step at a Time: from Theory to Practice” Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre.

„Konferencijos renginių programa plati, tad joje labai lauksime studentų bei mokinių, kurie domisi gyvybės mokslais ir nori daugiau sužinoti apie naujausius tyrimus.“ – teigia konferencijos organizatoriai.

Šiais metais konferencijos paskaitos kvies susipažinti su naujausių mokslinių tyrimų pritaikymu praktikoje ir pajausti, kaip moksliniai atradimai pamažu keičia mūsų kasdienį gyvenimą – bus gilinamasi į bioinžinerijos, ekologijos, neuromokslų ir biomedicinos pažangiausius atradimus. Ketvirtąją konferencijos dieną vyks kontaktų mugė – puiki galimybė sužinoti daugiau apie galimas darbo ar praktikos vietas nevyriausybinėse organizacijose, valstybinėse įmonese bei privačiose tarptautinėse kompanijose, kurios veikia sparčiai augančiame gyvybės mokslų sektoriuje.

Taip pat visus, norinčius susipažinti su gyvybės mokslų pasauliu iš arčiau, konferencijos „The COINS 2023“ organizatoriai kviečia dalyvauti balandžio 24-27 dienomis mokinių ir balandžio 11-12 dienomis visuomenės programose. Jų metu dalyviai galės išklausyti trumpas teorines paskaitas ir išbandyti mokslininko amplua atliekant laboratorinius darbus.

Konferencijos „The COINS“ puslapyje galima susipažinti su programa ir registruotis į konferenciją, o naujienas apie „The COINS 2023“ prieškonferencinius renginius sekti Facebook, Instagram ar LinkedIn platformose.

Bilietai čia

Data:
2023-04-24 - 2023-04-27
Adresas:
Svetainė:
Renginio svetainė:
Bilietai:
4,99-24,99 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Organizatorių internetinėje svetainėje
Kategorijos:
Kiti
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.