Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Tarptautinis folkloro festivalis „Skamba skamba kankliai“

Tradicija Vilniuje skamba jau 50 pavasarių!

700 metų jaunas miestas paskutinį gegužės savaitgalį 50-ąjį kartą aidės nuo tarptautinio folkloro festivalio „Skamba skamba kankliai“. Gegužės 25–28 d. jubiliejaus skambesį kurs kelios dešimtys renginių, kviečiančių vilniečius ir sostinės svečius pažinti, prisiminti ar naujai atrasti gyvąsias autentiško Lietuvos bei užsienio folkloro tradicijas.

Pasidainavimai, sutartinės, naktišokiai, Lietuvos etnografinių regionų, vaikų, užsienio šalių ansamblių koncertai, modernaus folkloro grupių pasirodymai, tautodailės ir kulinarinio paveldo mugė, kūrybinės dirbtuvės mažiems ir dideliems, amatai ir žaidimai, dedikacija Vilniaus gimtadieniui ir kitos veiklos leis patirti iš kartos į kartą mūsų laikus pasiekusius reiškinius, o kiekvienam norinčiajam – į festivalio vyksmą kartu su gausia etninės kultūros puoselėtojų bendruomene įsisukti pačiam.

Išsamią „Skamba skamba kankliai“ programą paskelbsime netrukus. Daugiau informacijos – festivalio svetainėje ir „Facebook“ paskyroje.
_____
Festivalis yra „Vilnius 700“ programos dalis.
Festivalio rengėjas – Vilniaus etninės kultūros centras.
Festivalį finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

Data:
00:00 - 00:00
Adresas:
Bilietai:
Nemokamai
Kategorijos:
Vilnius 700, Festivaliai, Koncertai, Nemokami renginiai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.