Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Socialinis receptas

„Senjorų pasaulis” atviro paskaitų ciklo „Kovo žingsniai” ketvirtojoje paskaitoje klausysimės Indrės Krivickaitės paskaitos apie sveikatinančio ir bendruomeniško laisvalaikio galimybes vyresnio amžiaus asmenims naujoje nacionalinėje iniciatyvoje „Socialinis receptas“.

https://pagalbasau.lt/socialinis-receptas/

Socialinis Receptas

Esate senjoras (-ė) ir jaučiatės vienišas (-a)? Norite turiningai praleisti laisvalaikį ir pabendrauti, susirasti bendraminčių? O gal atrasti jums įdomią kultūros, sveikatingumo ar kitą veiklą? Tada Socialinio recepto iniciatyva – kaip tik jums. Prisijunkite, dalyvaukite ir pagerinkite savo sveikatą bei nuotaiką, nes bendravimas ir įdomi veikla – geriausias vaistas nuo visų ligų.

Kaip prisijungti prie Socialinio recepto iniciatyvos:

užpildykite šiame puslapyje pateiktą registracijos formą;

kai užsiregistruosite, su Jumis susisieks Socialinio recepto koordinatorius, dirbantis Jūsų savivaldybės visuomenės sveikatos biure;

sutartu laiku ir būdu (nuotoliu ar gyvai) dalyvaukite konsultacijoje su koordinatoriumi, kartu sutarkite ir išsirinkite Jus dominančias kultūros, sveikatingumo, neformaliojo švietimo ar kitas savivaldybėje prieinamas veiklas;

prireikus Jūsų koordinatorius pagelbės užsiregistruoti, informuos veiklos organizatorius ir kt., kad galėtumėte dalyvauti pageidaujamose veiklose;

dalyvaukite ir mėgaukitės! Turėsite galimybę dalyvauti ne mažiau kaip 8 pasirinktos veiklos (ar veiklų) užsiėmimuose

Dėmesio! Dalyvavimas Socialinio recepto iniciatyvos veiklose yra nemokamas. 2023 m. sudaryta galimybė dalyvauti tik Klaipėdos rajono, Kauno miesto, Šiaulių miesto ir Vilniaus miesto savivaldybių gyventojams.

„Socialinis receptas“ – tai priemonė, kuria šeimos gydytojo komandos narys į jį besikreipiantį vienišą, socialinių, emocinių ir kitų sunkumų turintį pacientą gali nusiųsti į bendruomenėje vykdomus kultūros, sporto, mokymosi visą gyvenimą, savipagalbos užsiėmimus arba už šiuos klausimus atsakingą socialinį konsultantą. Konsultantas, bendradarbiaudamas su pacientu, padėtų jam išsirinkti tinkamiausias „Socialinio recepto“ paslaugas. Šios veiklos gali būti įvairiausios: meno dirbtuvės, mankštų ciklas, dainavimo ar šokių pamokos, sveikos mitybos programos, savanorystė, jogos užsiėmimai, savipagalbos grupės, vizitai į muziejų, kalbos, kompiuterinio raštingumo kursai ir kt.

Būtina registracija čia

Data:
00:00 - 00:00
Adresas:
Bilietai:
Nemokamai
Kategorijos:
Nemokami renginiai, Kiti
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.