Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Sharon Corr – THE FOOL & THE SCORPION

Spalio 1 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, pirmą kartą Lietuvoje pasirodys talentinga muzikantė, kompozitorė ir televizijos laidų vedėja Sharon Corr, daugeliui žinoma kaip garsios airių poproko grupės „The Corrs“ narė.

„The Corrs“ – tai trijų seserų ir brolio kvartetas, sukūręs daugybę puikiai žinomų kūrinių, kurie iki šiol skamba daugelio radijo stočių eteryje. Ir tikrai, kas nežino tokių devintojo dešimtmečio pabaigos ir 2000-ųjų pradžios hitų kaip „Breathless”, „Radio”, „So Young”, „Dreams”, „Runaway”, „Irresistible”, „I Never Loved You Anyway”, „Only When I Sleep”, „What Can I Do?”, „Would You Be Happier”?

Į savo koncertinę programą Sharon Corr įtraukia tiek žinomiausius savo solinės karjeros hitus, tiek, žinoma, geriausias grupės „The Corrs“ dainas.

Grupės „The Corrs“ karjerą galima suskirstyti į tris svarbius etapus. Pirmas – nuo ​​grupės įkūrimo 1990 m. iki 2006 m., kurio metu buvo išleisti pirmieji 5 albumai (sėkmingiausias jų – „Talk On Corners“ (1997 m.). Tuomet sekė laikotarpis, kai muzikantai skyrė laiką savo šeimoms ir solinėms karjeroms. Ir galiausiai – 2015 m. grupė atsikūrė, ko pasekoje gimė dar 2 nauji albumai. Per visus šiuos metus „The Corrs“ pardavė daugiau kaip 45 milijonus albumų įrašų, keli singlai atsidūrė topų viršūnėse ir tapo platininiais, kvartetas pelnė prestižinius apdovanojimus, įskaitant BRIT premiją ir dvi „Grammy“ nominacijas, ir, be abejo, sugrojo daugybę koncertų visame pasaulyje. Vizitinė „The Corrs“ kortelė – tai poproko ir tradicinės airiškos muzikos sintezė, tapusi labai populiaria ir mėgstama klausytojų.

Data:
2023-10-01 19:00
Adresas:
Bilietai:
33.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Bilietai.lt
Kategorijos:
Koncertai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.