Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Roommates

ROOMMATES ⎯ Nacionalinio Marselio baleto teatro ir (LA)HORDE programa (Prancūzija)

„Šią programą sukūrėme tam, kad galėtume papasakoti istoriją apie tai, kas esame ir kaip vertiname daugybę skirtingų mūsų choreografų sukurtų kūrinių, kurie padėjo formuoti mūsų žvilgsnį, kurie mums padovanojo mūsų pirmąsias emocijas ir tuos, kurie padarė didžiulę įtaką Nacionalinio Marselio baleto teatro istorijai.

Programą sudaro šeši kūriniai, kuriuose susipina hiperrealizmas ir minimalizmas, bei daugybė šiuolaikinio šokio kūrybos stilių: dvi (LA)HORDE meninės kompozicijos, „Peeping Tom“ hiperrealistinis šokio teatras, Claude‘o Brumachon‘o ir Benjamino Lamarche‘o šiuolaikinė vizija, Lucindos Childs minimalizmas ir Cecilijos Bengolea bei šokiruojanti François Chaignaud kūryba.

Sujungdami skirtingus kūrinius, siekiame mesti iššūkį archyvavimo ir paveldo sampratai. Kiekvienas iš choreografų tyrinėja, kaip kūriniai gali būti pritaikomi arba perkuriami, nepriklausomai nuo to, ar tai jų repertuaro kūriniai. Kodėl šis repertuaras apskritai atgaivinamas ir atnaujinamas?“.

Plačiau apie pasirodymą: bit.ly/-ROOMMATES
⎯⎯

Koncepcija: (LA)HORDE
Choreografija: Lucinda Childs, Peeping Tom, Claude Brumachon ir Benjamin Lamarche, Cecilia Bengolea ir François Chaignaud, (LA)HORDE – Marine Brutti, Jonathan Debrouwer, Arthur Harel kartu su Nacionaliniu Marselio baleto teatru.
Produkcija: Nacionalinis Marselio baleto teatras – (LA)HORDE bendrai prodiusuota su THÉ TRE DE LA VILLE-PARIS
(LA)HORDE – Marine Brutti, Jonathan Debrouwer, Arthur Harel
Finansavimas: DRAC Paca, Kultūros ministerija, Marselio miestas ir fondas BNP-PARIBAS.

⎯⎯
Spektaklis yra tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ programos dalis. Visa balandžio 26 – gegužės 14 d. festivalio programa: www.newbalticdance.lt

Festivalis yra Vilnius 700 programos dalis.

Data:
2023-04-26 19:00
2023-04-27 19:00
Adresas:
Svetainė:
Bilietai:
nuo 15.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Bilietai.lt
Kategorijos:
Vilnius 700, Festivaliai, Spektakliai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.