Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

„Radvila Darius, Vytauto“ | Muzikiniai paveikslėliai iš Lietuvos televizijos archyvų

2023 m. kovo 23 d., ketvirtadienis, 18:30 val.
2023 m. gegužės 3 d., trečiadienis, 17 ir 21 val.
Kultūros kompleksas „Sodas 2123“ (Vitebsko g. 23, Vilnius)

RADVILA DARIUS, VYTAUTO

Muzikiniai paveikslėliai iš Lietuvos televizijos archyvų

Lietuvių kalba su angliškai subtitrais

Kūrybinė komanda: Karolis Kaupinis, Birutė Kapustinskaitė, Arnas Mikalkėnas, Kristupas Gikas, Kazimieras Jušinskas, Simonas Kaupinis, Goda Palekaitė, Julius Kuršis, Ervinas Gresevičius, Ignas Juzokas

„Radvila Darius, Vytauto“ – tai gyvas dialogas tarp keturių instrumentalistų gyvai atliekamos muzikos ir video ištraukų iš LRT archyvų.

Paskutiniais devintojo dešimtmečio metais Lietuvos televizijoje baigėsi cenzūros laikotarpis. Eterį užplūdo ilgus metus kauptos problemos, pasiūlymai ir komentarai – išsikalbėti panoro visi. Vis dar neturint formalios laisvės, žiūrovai greitai įsitraukė į naujos tapatybės, herojų ir geresnės ateities vizijos paieškas.

Muzika, komentuojanti to laiko vaizdus, įtraukia žiūrovus į tragikomišką problemų naratyvą, prasidėjusį prieš trisdešimt metų ir besitęsiantį iki pat šių dienų.

Kūrinyje praeities nostalgiją keičia ironija dvelkiančios devintojo ir dešimtojo dešimtmečių garsinės interpretacijos, o koliažinėje atmosferoje nuolat iškyla absurdiškų pasikartojimų ir sentimentalių intarpų formuojami klausimai: ar visa tai yra „lietuviško“ charakterio paieškos ar žmogiškos būties ir buities kasdienybė?

Daugiau informacijos rasite čia

Bilietus galite įsigyti čia

Data:
2023-05-03 17:00
Adresas:
Svetainė:
Bilietai:
10.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Bilietai.lt
Kategorijos:
Parodos, Kiti
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.