Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Queen Show: 50 Years Tour With Orchestra And Choir

2023 metų spalio 15 dieną projektas QUEEN SYMPHONY pirmą kartą pasirodys Lietuvoje! Vienintelis koncertas Lietuvoje vyks Vilniuje „Compensa“ koncertų salėje.

„Queen Symphonic Tribute“ – tai neeiliniai koncertai, sujungiantys nemirtingą grupės QUEEN muziką su Alla Vienna choro ir orkestro atliekamomis simfoninėmis aranžuotėmis, kurie jau daugiau nei 10 metų džiugina legendinės grupės kūrybos gerbėjus ir tapo vienu sėkmingiausių koverių projektų Vidurio Europoje. Dabar šis pasaulinio lygio pasirodymas pirmą kartą atvyksta į Lietuvą!

Tai dviejų valandų trukmės šou, padalintas į dvi dalis, su didžiausiomis Queen kompozicijomis. Koncerto finale taip pat pasirodys solistas Sebastianas Machalskis, atliekantis Freddie Mercury vaidmenį. Ansamblis atliks naujausią savo programą, kurioje – nauji kūriniai unikaliomis aranžuotėmis. Antrojoje dalyje taip pat gros solo gitaristas Darekas Wawrzyniakas.

Data:
2023-10-15 17:00
Adresas:
Bilietai:
29.50 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Bilietai.lt
Kategorijos:
Koncertai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.