Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Pasaulinio garso ansamblio SULIKO koncertas | Šv. Kotrynos bažnyčia

Su nauja dainų programa į Šv. Kotrynos bažnyčią sugrįžta pasaulinio garso ansamblio „Suliko” žvaigždės iš Sakartvelo. Programa su daugiabalsėmis kartvelų liaudies dainomis yra unikali – tai viena iš seniausių dainavimo tradicijų pasaulyje, kuri yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą.

Garsiojo Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistai: Tamaz Saginadze (tenoras), Sulkhan Gvelesiani (baritonas), Vano Galuashvili (bosas-baritonas), Levan Makaridze (bosas), Gocha Datusani (bosas) ir Shalva Abramashvili (tenoras) – yra dalis ansamblio ,,Suliko”, kurį sudaro pagrindiniai teatro solistai ir kuris nuolat dalyvauja savo šalies Vyriausybės organizuojamuose renginiuose, Operos teatro Gala koncertuose, televizijos ir radijo laidose. Kaip kartvelų kultūros ambasadorius, ansamblis koncertuoja visame pasaulyje. Po metų pertraukos, sulaukęs didžiulio klausytojų susidomėjimo ir ovacijų, ansamblis sugrįžta į Lietuvą geros muzikos ekspertų „Bardai LT” kvietimu tam, kad pradžiugintų visus, kam artima kartveliška kultūra.

Subtilaus ir sodraus kartvelų dainavimo perlas, tautinio identiteto skleidėjai, lietuvių itin mėgstami ir išsiilgti sąskambiai, balsų polifonija – visa tai ansamblio koncerte Šv. Kotrynos bažnyčioje.
Bilietus platina kakava.lt bei likus valandai iki renginių pradžios vietoje.
Daugiau informacijos: [email protected], 867223266

 

Bilietus galite įsigyti čia.

Kontaktas: [email protected]; 867223266

Data:
2023-07-25 19:00
Adresas:
Bilietai:
15.00-30.0 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Kakava.lt
Kategorijos:
Koncertai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.