Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

NAVY BLUE ⎯ Oona Doherty (Airija)

Spektaklis yra tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ programos dalis. Visa balandžio 26 – gegužės 14 d. festivalio programa: www.newbalticdance.lt

„Kaip ant scenos sukuriu unisoną? Pateikiu šokio formą kaip problematišką laisvės simbolį? Unisoną kaip tam tikrą mikrokomunizmą. Individualizmą kaip ligą? Kaip klasikinio šokio forma ir teatro normos naudojamos kaip žiauraus veiksmo žaidimo laukas?

Destrukcija, formos mirtis, atgimimas. Mes kylame į begalinę galaktinę juodumą. Išsibarsčiusios su krintančiomis žvaigždėmis, su kūnais, draskančiais nakties dangų, mėlyną kaip akrilas. Tai nusilenkimas kviečiantis šokiui, tai klausimas, ką daryti toliau.“

Oona Doherty – Šiaurės Airijoje kurianti šokio menininkė studijavusi St. Louise kolegijoje Belfaste, Londono šiuolaikinio šokio mokykloje, Alsterio universitete ir LABAN konservatorijoje Londone. Bakalauro ir magistro studijas menininkė baigė šiuolaikinio meno srityje. 2017 m. įtraukta į „Irish Times“ sudarytą geriausių Airijos menininkų dešimtuką, 2020 m. pelniusi Venecijos bienalės Sidabrinio liūto apdovanojimą.

Data:
2023-05-14 19:00
Adresas:
Svetainė:
Bilietai:
24.00-40.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Bilietai.lt
Kategorijos:
Vilnius 700, Festivaliai, Spektakliai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.