Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Miego brolis I rež. A. Juška

Adomas Juška: „Spektaklis bus apie ypač jautrų žmogų – Johanesą Eliją Adlerį, apie jo santykį su meile, muzika ir mirtimi. Apie žmogų, kuris gyvena, jaučia ir galiausiai miršta be jokių kompromisų. Apie žmogų, kuris muziką gebą suvokti betarpiškai, jutimiškai, o tuo pačiu jį supantį pasaulį geba priimti ir girdėti kaip muziką. Galbūt realybėje tai nėra įmanoma, tačiau aš ir noriu kurti apie tai, kas neįmanoma. Apie neįmanomą jautrumą, neįmanomą meilę. Ne veltui kūrinyje Elijas groja vargonais, o ne kitu instrumentu – vargonų paskirtis visuomet buvo religinė, dvasinė. O ir žmogaus gyvenimas, likimas kartais paklūsta labiau muzikos dėsniams. Kiekvienas žmogus savo gyvenimu, mintimis, veiksmais „groja“ tam tikrą kūrinį.

Klausimas – kiek grožio, idėjų, jausmo ir dinamikos tame kūrinyje bus. O kalbant apie teatrinę išraišką – repetuodami su aktoriais, mėginame padaryti taip, kad spektaklio pagrindas būtų ne dramaturgija, o muzika – kad pati spektaklio prigimtis – net aktorių buvimas ir veikimas scenoje – būtų iš tiesų muzikinė.“

Daugiau apie spektaklį skaitykite čia.

Bilietus galite įsigyti čia.

Data:
2023-06-10 18:30
Adresas:
Bilietai:
12.99 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Kakava.lt
Kategorijos:
Spektakliai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.