Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Magijos šou ir vakarienė „Magic Dinner“ |

KAS TAI?

Magiška vakarienė tikrąja to žodžio prasme! „Magic Dinner“ – magijos šou ir ypatingų skonių kombinacija, paverčianti paprastą vakarą visiškai nepaprastu. Nuo pirmo iki paskutinio kąsnelio gardūs patiekalai, magijos triukų atlikimo paslapčių spėlionės, šypsenos ir saldus juokas – tai, kas laukia šio stebuklingo vakaro dalyvių. Du skirtingų sričių profesionalai – virtuvės šefas ir iliuzijų meistras – nukels jus į magija dvelkiantį išskirtinių skonių pasaulį!

SUSIPAŽINKITE

Justinas Malinauskas – profesionalus iliuzionistas, nuotaikingais, netikėtais ir įtraukiančiais triukais stebinantis žiūrovus jau daugiau nei aštuonerius metus. Iliuzijų meistras taip pat turi sukaupęs ne vienerių metų renginių vedėjo patirties, kuri puikiai papildo jo atliekamus magijos pasirodymus. Justinas užtikrins, kad vakaro metu jūs ne tik stebėtumėte magiškus triukus, bet ir daug šypsotumėtės, juoktumėtės, o galbūt net ir patys trumpam pasijustumėte magijos meistru!

RESTORANAS „…Grey“

Tai – modernus, bet tuo pačiu ir labai jaukus restoranas Vilniaus centre, kurio meniu puikuojasi iki smulkiausių ingredientų apgalvoti tradiciniai ir modernūs europietiški patiekalai, o aplinkoje vyraujantis betonas, pilkos spalvos ir išskirtinio dizaino interjero detalės sukuria ypatingą aurą. Čia praleistas laikas – kupinas skanaus maisto, nuoširdaus juoko bei įsimintinų akimirkų. Visu tuo įsitikinsite magijos šou ir vakarienės „Magic Dinner“ metu!

Bilietai ir rezervacijos: www.magicdinner.lt

Data:
00:00 - 00:00
Adresas:
Svetainė:
Renginio svetainė:
Bilietai:
45.99 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Organizatorių internetinėje svetainėje
Kategorijos:
Kiti
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.