Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Lietuva sutinka Lenkiją. Dalia Kuznecovaitė ir Tymoteusz Bies

Atlikėjai:
DALIA KUZNECOVAITĖ (smuikas)
TYMOTEUSZ BIES (fortepijonas, Lenkija)

Programa:
Krzysztof Penderecki, Ludwig van Beethoven, Faustas Latėnas, Grażyna Bacewicz

Smuikininkė Dalia Kuznecovaitė ir pianistas Tymoteuszas Biesas scenoje susitinka ne pirmą kartą. Šįkart jie tarsi sujungia giminingas kaimyninių šalių kultūras ir europinį jų kontekstą, parengę klasikų, lietuvių ir lenkų autorių programą. Simboline programos jungtimi galima laikyti įžymią kompozitorę Grażyną Bacewicz – vieną žymiausių mišrios lenkų ir lietuvių menininkų šeimos kūrėjų, kompozitoriaus Vytauto Bacevičiaus seserį.

Pianistas Tymoteuszas Biesas yra Katovicų muzikos akademijos absolventas, daugelio tarptautinių konkursų laureatas, tarp kurių – Karolio Szymanowskio ir „Friuli Venezia Giulia“. Pianistas koncertavo daugelyje Europos šalių, išleido muzikos albumų. 2019 m. T. Biesas buvo apdovanotas prizu „Primus inter pares“ kaip geriausias savo aukštosios muzikos mokyklos absolventas.

Prestižinių tarptautinių konkursų laureatė (tarp kurių – Henryko Szeryngo ir Johanneso Brahmso) smuikininkė Dalia Kuznecovaitė su geriausiais įvertinimais baigė studijas Rostoko aukštojoje muzikos ir teatro mokykloje bei Nacionalinėje Paryžiaus konservatorijoje. Atlikėja koncertuoja visame pasaulyje su įvairių šalių simfoniniais orkestrais ir iškiliais dirigentais, greta koncertų su Vilniaus kvartetu, kamerinės muzikos programas rengia su David Geringu, Petru Geniušu, Liudmila Berlinskaja, Polina Streltsova ir kt.

Data:
00:00 - 00:00
Adresas:
Svetainė:
Bilietai:
Nui 12.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Kakava.lt
Kategorijos:
Koncertai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.