Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Koncertas Muzika Laisvei

Ukrainos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė Kseniya Bakhritdinova-Kravchuk (sopranas) sėkmingai kūrė vaidmenis Ukrainos, Europos ir Azijos operos teatruose. Po 2022 m. vasario 24 d. Rusijos pradėto karo Ukrainoje, Kseniya su šeima tapo vieni iš milijonų Ukrainos karo pabėgėlių, priverstų ieškoti laikinų namų svečioje šalyje. Solistė rado prieglobstį Lietuvoje ir galimybę tęsti savo profesinę veiklą, čia ji bendradarbiauja su Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatru, rengia koncertines programas ir atstovauja savo šalį pristatydama Ukrainos kompozitorių kūrybą.

Pianistas Darius Mažintas, visuomenės veikėjas, tarptautinių konkursų laureatas garsėja savo pilietinėmis iniciatyvomis. Vykstant karui pianistas kartu su bendražygiais organizuojant fondui „Looking At The Stars” vyko į subombarduotą Irpinės miestą, kur prie Kultūros centro griuvėsių grojo F. Šopeno noktiurnus karo siaubą ir žiaurumą patiriantiems ukrainiečiams, o 2022 m. gruodžio mėnesį, pianistas atliko V. Silvestrovo kūrinius Iziume ant Kremeneco kalno. Šias misijas plačiai aprašė pasaulio žiniasklaida, buvo sukurtas dokumentinis filmas.
Koncerte skambės ukrainiečių kompozitorių kūriniai balsui ir fortepijonui bei F. Chopin’o muzika.

Renginio partneris: Vilniaus Rotušė

Data:
2023-04-27 19:00
Adresas:
Vilniaus rotušėDidžioji g. 31
Bilietai:
17.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Bilietai.lt
Kategorijos:
Koncertai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.