Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Kino peržiūrų ir paskaitų ciklas „Kinas po paskaitų“: „Malholando kelias“ (2001)

Ne vienas dėstytojas pasitelkia filmus kaip metodinę studijų medžiagą. Filmų peržiūrų ir paskaitų ciklas „Kinas po paskaitų“ kviečia neformaliai pastudijuoti kino teatre.

2022 m. spalio–2023 m. gegužės mėn. kartu su menotyrininke Laima Kreivyte nagrinėsime vyro ir moters žvilgsnio temą, geismą kine. Kuruotoje programoje bus rodomi L. Kreivytės parinkti filmai, ji juos pristatys.

„Kinas po paskaitų“ atsirado iš noro artimiau bendradarbiauti su akademine bendruomene ir kino salėje sukurti atvirą pažinimo ir diskusijų erdvę. Ciklas siūlo galimybę pamatyti filmus geriausioje aplinkoje – kino teatre, taip pat prieš peržiūrą sudalyvauti trumpoje paskaitoje.

APIE FILMĄ

Aktorės karjeros siekianti Beti atvyksta atostogų į Los Andželą ir savo giminaičių name randa besislepiančią paslaptingą tamsiaplaukę, kurią po automobilio katastrofos Malholando kelio posūkyje ištiko amnezija. Beti ryžtasi padėti Rita pasivadinusiai moteriai ir jos abi leidžiasi į psichotiškas, iliuzijų kupinas Ritos praeities ir tapatybės paieškas. Viskas susipina su dar vieno herojaus – kino režisieriaus, ieškančio aktorės pagrindiniam vaidmeniui, istorija.

Data:
2023-01-30 20:10
2023-02-01
Adresas:
Bilietai:
6.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Bilietai.lt, Iš anksto renginio vietoje
Kategorijos:
Kiti
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.