Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

IEVA DŪDAITĖ: PASIMATYMAS LA LA LANDE

Prestižinio Opus Klassik apdovanojimo nominantė
IEVA DŪDAITĖ (fortepijonas)

Programos viešnia – MARIJA DŪDAITĖ (vokalas)

Kas tas La La Landas? Taip vadinamas Los Andželas arba Holivudas. Dar sakoma, jog tai – fantastinė būsena, svajonių pasaulis. Taip pat – kino filmas, susižėręs net 6 Oskarus, 7 Auksinius gaublius bei galybę kitų apdovanojimų. Vienam vakarui juo virs ir Šv. Kotrynos bažnyčia, kai į sceną žengs pianistė Ieva Dūdaitė.

Įkvėpta kino hitų „La La Land“ („Kalifornijos svajos“) ir „A Star is Born“ („Taip gimė žvaigždė“) garso takelių, fortepijono garsais atlikėja atkurs gražiausius bei jautriausius šių filmų momentus. Pianistė prisipažįsta, jog skambant „City of Stars“, „A Lovely Night“, „Shallow“, „I‘ll Never Love Again“ bei kitoms fantastiškoms melodijoms, smarkiau plaks ne tik klausytojų, bet ir jos pačios širdis: „Rinkau kūrinius, kurių keliamos emocijos – tarsi amerikietiški kalneliai. Kiekvienas esame jais važinėję, kurdami santykius, siekdami svajonių. „La La Land“ tema artima man ir kiekvienam – apie žmones, siekiančius savo svajonių. Tuo tarpu „Taip gimė žvaigždė“ pasakoja apie priklausomybę ir antgamtinę, transformuojančią, romantišką muzikos galią. Klausant šių filmų muzikos atrodo, jog daugelis dainų jau seniai tūnojo galvoje – tokios artimos ir atpažįstamos. Ne veltui iš karto tapo klasika…“

Patirkite nepamirštamą „Pasimatymą La La Lande“!

Programoje kūriniai iš kino filmų „La La Land“, „Taip gimė žvaigždė“ garso takelių

Data:
2023-07-31 19:00
Adresas:
Renginio svetainė:
Bilietai:
nuo 20.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Kakava.lt
Kategorijos:
Festivaliai, Koncertai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.