Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Šuniškų pėdelių keliais

Dėl ko labiausiai Jums patinka vasara? Vivid Vilnius komandai ir mopsei Bellai – neabejotinai dėl ilgų, gražių ir labai įdomių pasivaikščiojimų šiltais ir šviesiais vasaros vakarais. Vakarėjant dienos karštis jau nebealina, o miestas pasipuošia iki tol nematytomis spalvomis ir atspalviais. Nuostabių vasaros vakarų įkvėpti nusprendėme į savo vakarinius pasivaikščiojimus po senąjį Vilnių pakviesti ir Jus bei Jūsų keturkojus draugus!  Susitikime ekskursijose „Šuniškų pėdelių keliais”!!! „Šuniškų pėdelių keliais” – tai įtraukianti žinių fiesta šunų mylėtojams, nauji potyriai ir nauji draugai mūsų mylimiems augintiniais bei smagus pasivaikščiojimas visiems!

Šunišku maršrutu Jus lydės mopsė Bella, o gidė Laura pasakos, kokią vietą didikų gyvenime užėmė keturkojai, kokios buvo populiariausios šunų veislės, kiek kainavo geras veislinis šuo, į kokį „nusižengimą” akis užmerkdavo moterų vienuolyno vyresnybė, kaip šunys padėjo miestiečiams atsikratyti nekenčiamo veikėjo paminklo, kaip šuns įvaizdį panaudojo bažnyčia ir daug kitų šuniškų istorijų užkulisių.

Ekskursijos metu bus lankomi šie objektai:

Gedimino paminklas;
Šventaragio slėnis;
Paminklas lietuviškiesiems skalikams;
Pilies g.;
Bernardinų bažnyčia;
Užupis;
Vilniaus Bastėja;
S. Daukanto aikštė.

Ekskursijos trukmė: 2 val.

Bilietus į ekskursiją galite įsigyti čia

Nepamirškite pasiimti šuns sveikatos pažymėjimo, o rujojančios kalytės tegul tą dieną praleidžia namuose… Maloniai primename, kad už šuns elgesį ir aplinkinių saugumą atsako šuns šeimininkas.

Data:
2023-04-23 14:00
Adresas:
Renginio svetainė:
Bilietai:
15.00 Eur
Moksleiviui, studentui, senjorui: 12 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Renginio metu, Organizatorių internetinėje svetainėje
Kategorijos:
Po atviru dangumi, Ekskursijos
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.