Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

DRAMATICA | Chapter VI

6-oji „Dramatica“ kviečia pažinti tarptautinį „drag“ pasaulį

Mistiška, paslaptinga, dramatiška, spalvinga, meniška, drąsi, seksuali, muzikali, ryški, teatrališka, stebinanti, provokuojanti, flirtuojanti, įkvepianti – kaskart vis kitokia. Dar neteko apsilankyti „Dramatica” renginyje, tačiau smalsu, kaip visa tai atrodo?

Pagaliau nebereikia keliauti į kitą šalį norint išvysti kokybišką, tarptautinį „drag” atlikėjų pasirodymą. 2022 m. startavusi „Dramatica” renginių serija iš pradžių pakvietė savo žiūrovus aplankyti skirtingas Europos šalis, tačiau tuo ši kelionė neapsiribojo. „Drag” karalienės naktinio klubo „Soho” duris jau daugiau nei pusmetį varstė ne tik iš Belgijos, Prancūzijos, Vokietijos, Danijos, Šveicarijos ir Nyderlandų, tačiau sulaukė ir svečių iš Vietnamo bei Brazilijos.

„Dramatica – Chapter V” akimirkos ČIA

Dar visai neseniai, tokio žanro renginiai ir pasirodymai Lietuvoje buvo retenybė o dabar, vienas kitą vejantys „Dramatica” pasirodymai su atvykstančiais įvairių šalių atlikėjais kas mėnesį dovanoja vis kitokią patirtį. Kovo 24-ąją dieną klube „Soho” vyksianti jau 6-oji „Dramatica” pasiūlys neeilinę galimybę pasisemti įkvėpimo bei gerų emocijų iš labai skirtingų talentingų menininkų ir kūrėjų. Me iš Jungtinės Karalystės, La Veuve ir Veronika iš Belgijos bei Twoja Stara iš Lenkijos. Ir, žinoma, žavingoji bei šarmingoji Miss Plastica.

Kai kurie „drag” atlikėjai, kaip jau ne pirmą kartą į Vilnių atvykstanti Twoja Stara, nestokoja humoro, kiti savo pasirodymais nori atkreipti dėmesį į kitokias temas. „Dramatica” kviečia ne į tradicinį spektaklį teatre, o į laisve ir ekspresija trykštantį vakarėlį, kuris suteikia galimybę ne tik atlikėjams, bet ir žiūrovams jaustis nevaržomai – judėti performanso metu, šokti, pamatyti ryškius „drag” pasirodymus iš arti ir geriau pažinti tarptautinį „drag” pasaulį.

Data:
2023-03-24 20:00 - 2023-03-25 07:00
Adresas:
Klubas „Soho“Švitrigailos g. 7/16
Svetainė:
Bilietai:
nuo 15.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Paysera Tickets
Kategorijos:
Kiti
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.