Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Diagnozė: visiškas Rudnosiukas | Keistuolių teatras

Monospektaklis „DIAGNOZĖ: VISIŠKAS RUDNOSIUKAS“ (arba – „Atėjau, pamačiau, negalėjau“) pastatytas pagal režisieriaus ir rašytojo Vytauto V. Landsbergio pirmąją pasakojimų ir anekdotų knygą „Rudnosiuko istorijos“, kuri buvo apdovanota kaip geriausia tų metų knyga vaikams, tačiau neapsigaukite, šis spektaklis skirtas suaugusiems.

Ar jums kartais negresia Rudnosiukas? Kokie jo požymiai, kaip jį diagnozuoti, gydyti ir t.t. Į šiuos ir daugybę kitų klausimų atsakymų ir ieško tūlas Rudnosiukas, keliaudamas per epochas – nuo priešistorinių Vytės Nemunėlio laikų, per sovietmečius, okupacijas, tremtis iki labai nūdienės nūdienos.

„Rudnosiukas yra tas lengvas pamišimas, kurio aš linkėčiau kiekvienam žmogui. Tai vaikystė, kurioje nėra baisu pasilikti ir būnant suaugusiu. Tai faktiškai sąlyčio taškas su tavo vaikyste, kurią tu vis nešiojasi su savimi, nors kartais giliai ją savyje paslėpęs, suniveliavęs ir užkasęs. Tačiau reikėtų nepamiršti to, kas tau vaikystėje buvo gera, kas palaikė, nes tai paskui palaiko ir gyvenant paprastą kasdieninį suaugusio gyvenimą.“ – pasakoja vienas iš spektaklio Rudnosiukų – aktorius Dalius Skamarakas.

„Atitiko kirvis galvą“ – kaip sako Rudnosiukų liaudies patarlė. Tikimės, kad ir šis spektaklis atitiks jūsų lūkesčius, poreikius bei atvers naują puslapį apdulkėjusioj vaikystės knygų lentynoje.

Režisierius – Vytautas V. Landsbergis

Vaidina: Dalius Skamarakas

Kompozitorė – Eglė Sirvidytė

Dailininkė – Ramunė Skrebūnaitė

Spektaklio trukmė 1 val. 30 min.

Premjera Keistuolių teatre – 2015 m. sausio 30 d.

N–14

Data:
2023-02-12 19:00
Adresas:
Keistuolių teatrasLaisvės pr. 60
Svetainė:
Bilietai:
Nuo 16.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Organizatorių internetinėje svetainėje
Kategorijos:
Spektakliai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.