Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

D. Razauskas ir R. Stankevičius. Dainos, eilės ir užkalbėjimai

Vasaros terasoje, Vilniuje, laukia „Eilių ir užkalbėjimų vakaras“, kurio metu į sceną žengs dvi ryškios asmenybės: poetas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Rimvydas Stankevičius bei dainų autorius ir atlikėjas Domantas Razauskas.
Poetas, dainų autorius, scenos maištininkas Domantas Razauskas šiais metais koncertiniu turu trankiai paminėjo savo 40-ąją sukaktį. Dažnai scenoje su Sauliumi Petreikiu ar grupe „Vos Vos“ pasirodantis atlikėjas šįkart dainuos vienas: „Po triukšmingo koncertinio turo norisi ramybės, tad šis vakaras toks ir bus, su gitara, ramiai atliekamomis dainomis, tarp Rimvydo skaitomos poezijos“ – kviesdamas į koncertą sako Domantas Razauskas.
Rimvydas Stankevičius – poetas, prozininkas, eseistas, žurnalistas, šiais metais apdovanotas Nacionaline kultūros ir meno premija. Jo poezija versta į vokiečių, lenkų, švedų, suomių, anglų ir kitas kalbas, publikuota užsienyje išleistuose almanachuose. Rašo tekstus dainoms, kurias atlieka žinomi šalies bardai Kostas Smoriginas, Saulius Bareikis, Gediminas Storpirštis ir kt. Į lietuviškos poezijos ir literatūros lobyną R. Stankevičius yra įnešęs labai savitą, autentišką braižą. „Mano poezija reflektuoja šiapus ir anapus santykį. Žmogus linkęs tikėti, kad šiuo gyvenimu jo egzistencija nesibaigia, tad kiekvienas mūsų turi slaptą norą praskleisti užuolaidėlę ir išvysti tai, kas nujaučiama, tačiau neregima akimis“, – pasakoja R. Stankevičius.
Kas sieja abu šiuos menininkus? Atsakymas paprastas – kūryba, improvizacija ir poetiški burtažodžiai. Tad ir šiltas vasaros vakaras bus puiki dovana visiems apsilankiusiems, kuriame duetas užkalbės ir išdainuos poeziją.

Data:
2023-06-18 18:00
Adresas:
Vasaros terasaVilniaus g. 39
Bilietai:
nuo 15.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Kakava.lt
Kategorijos:
Koncertai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.