Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Choras Bel Canto: Open to the World LP pristatymo koncertas

Choras Bel Canto pristato pirmąjį Lietuvoje modernios chorinės muzikos vinilą „Open to the World“ ir kviečia į jaukų koncertą!

Choro vinilui pristatyti skirtame koncerte dalyvaus ir choro bičiuliai: styginių kvartetas Mettis, pianistas Motiejus Bazaras, solines roles atliks choristai Mindaugas Rumšas (saksofonas), Agnė Bagdonavičienė ir Justinas Stanevičius (vokalas).

Choro koncerte taip pat dalyvaus ir savo įspūdžiais iš įrašo sesijų dalinsis albumo įrašo prodiuseris, Grammy nominuotas garso režisierius Vilius Keras ir jo komandos nariai.

Choras Bel Canto koncerte atliks šiuolaikinės chorinės muzikos kūrinius iš savo naujausio repertuaro. Renginyje skambės Eric Whitacre, Ola Gjeilo, Morten Lauridsen, Jake Runestad, taip pat lietuvių kompozitoriaus Donato Zakaro kūriniai, savo solinius pasirodymus pristatys styginių kvartetas Mettis ir pianistas Motiejus Bazaras.

„Open to the World“ albumo įrašą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA. LP leidybą finansavo Vilniaus miesto savivaldybė (ypatinga padėka savivaldybės tarybos nariams: Linui Kvedaravičiui, Ievai Jagminienei ir Tomui Gulbinui).

Data:
2023-06-16 20:30
Adresas:
Bilietai:
nuo 11.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Kakava.lt
Kategorijos:
Koncertai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.