Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

Bardai LT – 15 | Šventinis koncertas | Vasaros terasa

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ pasitinka 15 metų sukaktį. Tikriausiai, tai vienintelė muzikinė organizacija kasmet viešai švenčianti savo gimtadienius ir kviečianti švęsti kartu visus bendraminčius, pakeleivius ir gerbėjus.

Vasaros terasoje Vilniuje laukia šventinis koncertas, gausybė žinomų svečių, dainų premjeros, improvizacijos, poezijos purslai, teatro magija, atgimstanti praeitis ir gero humoro dozė. Žiūrovai kartu su renginio vedėju, aktoriumi, ištikimu „Bardai LT“ bičiuliu Andriumi Bialobžeskiu leisis į savotišką retrospektyvą po įstaigos veiklą, nepamirštant dabartinių projektų ir tarptautinių ryšių.
Vakaro metu „Bardai LT“ nuo scenos sveikins: dainuojantis aktorius Vladas Bagdonas kartu su kompozitoriumi, pianistu Audriumi Balsiu, charizmatiškieji, legendiniai aktoriai Kostas Smoriginas, Saulius Bareikis ir Olegas Ditkovskis, žavioji ir šmaikščioji Kristina Kazlauskaitė, neseniai su „Bardai LT“ susibičiuliavęs, „Mažojo princo“ ambasadorius Lietuvoje, aktorius Algirdas Dainavičius, mylimi ir žiūrovų visad laukiami bardai Andrius Kaniava ir Gediminas Storpirštis, žanro ateitis ir „Bardai LT“ globojamos jaunosios atlikėjos – 2022 m. S. Mykolaičio premijos laureatė Živilė Mackevičiūtė ir 2022 m. šalies jaunimo dainuojamosios poezijos konkurso I vietos laimėtoja Evelina Dubauskaitė. Netruks ir poezijos grožio bei burtų, kuriuos skleis poetas, rašytojas Liutauras Degėsys ir poetas, kultūrininkas, visuomenininkas Juozas Žitkauskas.

BARDAI LT 15-ame gimtadienyje netruks staigmenų, juoko ir praturtinančių patirčių. Renginio organizatoriai tai pažada. Tad belieka žymėtis kalendoriuose liepos 28 dieną ir kartu su bilietu atsinešti plačias šypsenas ir negailėti aplodismentų.

Bilietus galite įsigyti čia.

Kontaktas: [email protected]; 867223266

Data:
2023-07-28 18:00
Adresas:
Vasaros terasaVilniaus g. 39
Bilietai:
20.00-30.00 Eur
Bilietus galima įsigyti:
Kakava.lt
Kategorijos:
Koncertai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.