Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra
Renginių datos (nuo - iki)
Renginių kategorijos

A. Grigavičiaus knygos „Jonas Jablonskis politikoje ir visuomenėje“ sutiktuvės

Archyvaras ir istorikas Algirdas Grigaravičius (1954–2022) nuo pat Sąjūdžio metų stengėsi įminti istorijos paslaptis archyvuose ir rankraštynuose ir savo atradimais mielai dalijosi su kolegomis. Jis atidžiai dėliojo Rusijos gubernijų virsmo Lietuvos valstybe mozaiką – rašė straipsnius kultūros spaudai, o galiausiai ir knygas. Palengva atverdamas naujas praeities briaunas, supažindino skaitytojus su 1918 m. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarais, ypač su Jonu Basanavičiumi ir Jonu Smilgevičiumi.

Kviečiame simbolinėje vietoje, Signatarų namų renginių salėje, kovo 22 d., trečiadienį, 17.30 val. kartu prisiminti kitokį istoriką Algirdą Grigaravičių ir pasitikti jo knygą „Jonas Jablonskis politikoje ir visuomenėje“.

Dalyvaus prof. Vytautas Landsbergis, istorikas dr. Eligijus Raila, muziejininkė Milda Knyzelienė, leidėjas Juozas Vercinkevičius, moderuos literatūrologas Virginijus Gasiliūnas.

Data:
00:00 - 00:00
Adresas:
Signatarų namaiPilies g. 26
Svetainė:
Bilietai:
Nemokamai
Kategorijos:
Nemokami renginiai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information, read here.