Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Liūdni Slibinai | Šventinis koncertas

Pastaruosius metus su klausytojais dažniau susitinkantys kameriniuose „Viskas netrukus baigsis“ pasirodymuose, aktyviuoju žiemos periodu kviečia į specialius, jau tradicija tampančius Šventinius koncertus. Gyvo garso dviejų dalių programoje skambės gerai žinomos grupės dainos bei originaliais tekstais klausytojų džiaugsmus ir vargus paliečiantys kūriniai.

Nors scenoje gali pasirodyti ir vienas kitas šventinis blizgutis ar pokštelti fejerverkas, grupės nariai primena, kad džiugi nuotaika koncertuose nebūtina.

„Kad ir kaip norėtų mūsų grupės moteris Aistė Lasytė, atėjus šventėms mes nevažiuojam rogėmis per sniego pusnis skambant varpeliams, nevaikštom būriais giedodami džiaugsmingų giesmių ir kas vakarą draugų būryje nekepam imbierinių sausainių. Tačiau gerai, kad dar yra apie ką pamąstyti. Ar prie upės, ar prie tilto, po vieną ar kartu, jauni ar seni, sušalę ar sukaitę, ar linksma, ar liūdna. Priimti su vidine ramybe save ir kitus tokius, kokie esam, matyt, ir yra didžiausia šventė“, – sako „Liūdnų slibinų“ narys Vaidas Kublinskas.

Trukmė – 2 val. Įėjimas atidaromas 18.30 val.

Mantas „In One Show”

Registracija skydžiui „In One Show“ prasideda

Dainininkas Mantas Jankavičius savo gerbėjams rengia nepamirštamą koncertą: kelionę laiku ir erdve. Paskubėkite įsigyti bilietus, prisisekit diržus ir laikykitės. „In One Show“ į vieną susijungs keturias geriausias ir didžiausio populiarumo sulaukusias Manto programas: autorinę visų mylimą „Čiuožki“ su garsiausiais hitais, pilnas arenas surinkusius Frank Sinatra ir „Queen“ šou bei vieną pirmųjų Manto tribute projektų „Tabami goes Robbie Williams“.

Ar visa tai įmanoma parodyti vienoje scenoje? Taip, jei tai specialios konstrukcijos aplink savo ašį besisukanti scena, kuri bus specialiai sukurta „In One Show“ ir Lietuvoje sumontuota pirmą kartą.

Šios scenos galimybės leidžia greitai ir elegantiškai keisti dekoracijas tiesiog žiūrovų akyse: ji lėtai sukasi, o publika užgniaužusi kvapą laukia, kas joje pasirodys: F. Mercury, R. Williams, F. Sinatra ar iš jų vaidmens ištrūkęs Mantas?

Tai scena, kurioje telpa pašėlusi Lietuvos vasara, o jos gruodžio mėnesį jau ilgisi visi. Ir „Čiuožki“ – tikras vasaros nerūpestingumo simbolis.

O taip pat – vintažinis šeštojo dešimtmečio Niujorkas. Miesto, kuris niekada nemiega, amžinas žavesys. Ir, žinoma, Frank Sinatra. Juk jei tu gali kažką pasiekti čia, vadinasi gali bet kur…

Ir dar Londonas, 1970-ieji. Visi laisvi, protestuoja prieš nusistovėjusias normas ir dievina Freddie Mercury. Muzikos genijų, kurio kūriniai taps nepavaldūs nei laikui, nei kartų kaitai.

Jums dar trūksta Londono? Prašau: seksualios merginos, pašėlę vyrukai, spalvų fontanai. Jau 1990-ieji. Staiga atsiranda jis – didysis linksmintojas Robbie Williams.

Ir vėl grįžtame namo. Ten, kur raudoni vakarai, kur tiesos ieškojo neprilygstamas svieto lygintojas Tadas Blinda. Į Lietuvą, kurioje Žygimantas Augustas mylėjo Barborą Radvilaitę…

„In One Show“ sujungs geriausius Manto muzikinės karjeros momentus. “Čiuožki” klube jis šėls su ištikimaisiais draugeliais Gyčiu Ivanausku, Eimučiu Kvoščiausku, Evaldu Taujanskiu ir Mantu Stabačinsku. Šeštojo dešimtmečio Niujorko atmosferą F.Sinatra tapusiam Mantui kurti padės Kauno bigbendas. “Queen” ir Robbie Williams programas praturtins simfoninis orkestras ir roko grupė. Dainininkas planuoja pasikviesti ir svečių, kurių pasirodymas daugeliui bus didžiulė staigmena. Koncerto metu scenoje bus apie 100 žmonių. Kuriamos specialios dekoracijos ir vaizdo projekcijos.

„In One Show“ pasirenkite patirti tikrą emocijų perkrovą. Mokslininkai nustatė, kad tai -patikimiausias būdas pasijusti laimingu.

„Vienas gestas“
Dokumentinis spektaklis „Vienas gestas“

„- Ar pažįsti negirdintį žmogų?

– O tu pažįsti?“

Šiame vieno garsiausių lenkų performerio, įvairių akcijų rengėjo Wojteko Ziemilskio spektaklyje kurtieji nevaidina – jie tiesiog pasakoja apie nepažįstamą jų pasaulį – nors jis tas pats, kaip ir kitų. Girdintiesiems gali atrodyti, kad kurtieji yra vienalytė žmonių grupė, bet tame pasaulyje negirdintis lenkas nesusikalbės su negirdinčiu lietuviu lygiai taip, kaip ir girdintieji nesusikalba. Kiek kurtieji turi galimybių lankytis kine, teatre ir ką jie gali suprasti? O kaip girdėti muziką, juo labiau ją kurti? Ar Beethovenas buvo vienintelė išimtis per visą pasaulio istoriją? Ar girdime tik ausimis?

Dokumentinis spektaklis leis ne tik geriau suprasti negirdinčiuosius, bet ir patirti, kokių garsų pasaulyje gyvena tie, kurie medicinos pagalba dar tik pradeda girdėti. Tai spektaklis apie susikalbėjimą. Todėl čia svarbi yra publika, tos pačios visuomenės nesusitinkančios dalys, kurios galėtų atrasti viena kitą. Svarbu, kad šie du pasauliai susitiktų.

„Iš Wojteko Ziemilskio „Vieno gesto“ galima daug ką sužinoti. Apie negirdinčiųjų pasaulį ir apie įvairias ženklų sistemas. Apie nematomą mažumą ir apie kalbą. Tai temos teatrui, kuris nori būti arti gyvenimo, nes tai ir spektaklis apie keturis veikėjus su jų istorijomis, pergalėmis ir pralaimėjimais, svajonėmis ir nusivylimais. Tačiau valandos trukmės spektaklis anaiptol ne edukacinis teatras, – viskas čia taip performatyvu! Pagaliau pagrindinė medžiaga čia yra gestas“.

Piotr Morawski, „Už žodžių“, dwutygodnik.com

„Čia mane domina komunikacija – žinios, emocijos, kultūros perdavimas (ir formavimas, ir pakeitimas). Jei kalba apibrėžia pasaulį („Mano kalbos ribos yra mano pasaulio ribos“, kaip sakė Wittgensteinas), tai ką galime sužinoti iš negirdinčiųjų kalbų? Kas jų bendravimo patirtyse yra universalu, o kas – ypatinga?“

Režisierius Wojtekas Ziemilskis

Atlikėjai:
Adam Stoyanov
Paweł Sosiński
Jolanta Sadłowska
Marta Abramczyk

Heraklis PREMJERA! Šiuolaikinio herojaus istorija

Geras karys nesidairo į šonus ir savo žodyne neturi klausimo „kodėl?“. Visų laikų žinomiausias herojus Heraklis, ko gero, šio klausimo irgi nekėlė, kapodamas galvas devyngalvei Hidrai. O ar praėję tūkstantmečiai pakeitė šiandieninį herojų? Į šį klausimą savo agresyvioje komedijoje „Heraklis“ atsako režisierius Gildas Aleksa ir pasitelkęs aštrų, tamsų humorą antikinio mito pavidalu į sceną perkelia mūsų dienų globalius socialinius skaudulius, karą ir vis dar tą patį negudrų didvyrį, kuriuo dabartinių įvykių akivaizdoje šiek tiek esame kiekvienas iš mūsų. Režisierius teigia, jog bene vienintelis likęs būdas kalbėti apie karą yra juokas – natūrali biologinė reakcija, atpalaiduojanti ir apvalanti sąmonę, nes sensacijų ir skambių antraščių eroje likę mažai vietos tikrai empatijai. Irako, Afganistano, Sirijos, Ukrainos ir kitų mūsų amžiaus karų realios istorijos perteikiamos pasitelkus antikinį mitą apie Heraklį, kuris, taip pat kaip nuolat kuriame nors pasaulio krašte kariaujantys JAV ar Rusijos kariai, nuolatos vykdo žygdarbius, kurių motyvų iki galo pats nežino, nes niekas apie juos nieko nepasako.

„Heraklis“ kviečia besijuokiant atverti akis ir susimąstyti, kas vis dėlto kovoja kasdienį karą – herojus ar jo viešųjų ryšių komanda, spektaklyje veikianti vyno ir linksmybių dievo Dioniso pavidalu? Kur išsitrina riba tarp „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ ir prievartos, kuri lydi kiekvieną karą? Popkultūros, kūno kulto, purvinos gatvės kalbos prisisotinę antikiniai dievai ir herojai žiūrovą priverčia juoktis ir baisėtis šių dienų abejotinos išliekamosios vertės istorija, kurią kuria ne bet kas kitas, o jis pats.

Režisierius – Gildas Aleksas
Scenografė ir kostiumų dailininkė – Kotryna Daujotaitė
Kompozitorius – Vytautas Leistrumas
Šviesų dailininkas – Darius Malinauskas
Scenoje – Dalius Skamarakas, Vaidotas Žitkus, Benita Vasauskaitė, Danas Kamarauskas, Karolis Kasperavičius, Karolina Elžbieta Mikolajūnaitė

Eric Whitacre ir choras Bel Canto pristato: Revolution Together

Pirmą kartą Lietuvoje – šiuolaikinės chorinės muzikos žvaigždė, „Grammy“ laureatas, TED pranešėjas, vienas garsiausių pasaulyje mūsų kartos kompozitorių ir dirigentų Eric Whitacre ir geriausias Lietuvoje mišrus neprofesionalų choras „Bel Canto“ susitinka ypatingam Kalėdiniam koncertui! 2016 m. gruodžio 11–13 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Vilniuje! Pirmą kartą Lietuvos chorinės muzikos istorijoje – Eric Whitacre ir Lietuvos choras kartu! Eric Whitacre diriguos gruodžio 11 ir 12 d. koncertuose. Gruodžio 13 d. koncertą diriguos choro „Bel Canto“ meno vadovas Artūras Dambrauskas.

Po praėjusių metų į Lietuvos rekordų knygą įrašytų choro „Bel Canto“ kalėdinių „Deep Field“ koncertų, šiais metais „Bel Canto“ kviečia tapti dar vieno istorinio įvykio šalies chorinės muzikos pasaulyje liudininkais. Choras „Bel Canto“ pristato bendrą muzikinį projektą su vienu garsiausių pasaulyje šiuolaikinių kompozitorių ir dirigentų, „Grammy“ laureatu Eric Whitacre. Muzikos pasaulį sudrebinusio inovatyvaus ir chorinės muzikos įvaizdį pakeitusio „Virtual Choir“ projekto autorius atvyksta bendram koncertui su choru „Bel Canto“!

Eric Whitacre ir choras „Bel Canto“ savo kalėdiniuose koncertuose pristatys gražiausią Eric Whitacre chorinę muziką ir ryškiausių mūsų dienų Lietuvos kompozitorių kūrinius. Pagrindinis koncertų akcentas – naujausi Eric Whitacre kūriniai – „Deep Field“ orkestrui, chorui ir mobiliajai programėlei bei „Godzilla Eats Las Vegas!“.

Kalėdiniuose koncertuose taip pat dalyvaus šiam projektui suburti geriausių šalies kolektyvų – Lietuvos kamerinio orkestro (meno vadovas Sergej Krylov), Lietuvos kariuomenės pučiamųjų orkestro (vadovas Egidijus Ališauskas), ansamblio „Giunter Percussion“ – muzikantai, taip pat solistė Lina Dambrauskaitė ir pianistas Artūras Anusauskas.

Martynas Levickis. Classic Live Show

Metų pabaigos šventes Lietuvoje lydės akordeono virtuozo Martyno Levickio kuriamas „Classic Live Show“.

„Classic Live Show“ – tai puošnų operos pastatymą primenantis koncertas, kuriame skamba tik klasikinės muzikos šedevrai. Žiūrovai gruodį išgirs iki šiol dar neskambėjusių kūrinių, o scenoje išvys visą plejadą naujų kviestinių žvaigždžių. Čia netrūks įspūdingų scenografijos sprendimų ir pažangiomis technologijomis kuriamų specialiųjų efektų, tačiau pagrindinis akcentas bus muzika.

„Šiuo koncertu siekiu parodyti, kad kiekvienas muzikinis kūrinys gali virsti šou. „Classic Live Show“ metu žiūrovai tikrai kur turės paganyti akis, tačiau vizualika tikrai neužgoš nuoširdaus muzikos atlikimo. Viskas susilies į vieną gražią visumą“, – pasakojo M. Levickis.

Pasak atlikėjo, dėl itin netradicinio klasikinės muzikos pateikimo „Classic Live Show“ galima pavadinti nauju koncertiniu žanru. Tą lemia fenomenalus klasikinės muzikos ir akordeono derinys, kuris pačiam M. Levickiui jau yra įprastas, tačiau klausytojams suskamba naujais, neįprastais tonais. Kūriniai, kurie originaliai nebuvo kurti su intencija atlikti akordeonu, yra specialiai aranžuojami būtent akordeonisto suburtam orkestrui „Mikroorkéstra“.

Ypatingas dėmesys „Classic Live Show“ skiriamas scenarijui. Jis – energingas, nuotaikingas ir gniaužiantis kvapą. Gerai pažįstami klasikos kūriniai čia susipina į intriguojančių istorijų seką. Šiuolaikinė interpretacija pasakoja legendas, slypinčias klasikinės muzikos užkulisiuose, atskleidžia netikėtus operų personažų bruožus ir panardina žiūrovus į svajingą nostalgiją.

„Išdrįsti eksperimentuoti, pažvelgti į tradicinę klasikinę muziką kitu rakursu tikrai verta. „Classic Live Show“ mums atveria šią galimybę – laisvę kurti, žaisti pagal pačių susikurtas žaidimo taisykles. Tikiuosi, kad šis žaidimas patiks ir klausytojams“, – sakė M. Levickis.

Per savo karjerą M. Levickis jau pelnė daugiau kaip 30 tarptautinių apdovanojimų. Jis grojo su BBC koncertiniu, Birmingemo miesto simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu ir kitais orkestrais, koncertavo prestižinėse „Royal Albert Hall“, „Royal Festival Hall“ salėse. Šį rudenį atlikėjo koncertiniai maršrutai driekiasi nuo Berlyno ir Sankt Peterburgo, festivalių Jungtinėje Karalystėje ir Šveicarijoje, iki pat Seulo.

Ingos Valinskienės jubiliejinis koncertas

Jos balsas – tarsi ausis glostantis aksomas. Jos muzika paliečia klausytojų širdis. Jau daugiau nei dvidešimt metų ji scenoje dovanoja save, savo jausmus ir su niekuo nesupainiojamo balso skambesį.

„Scenoje esu tikroji aš“, − prisipažįsta Inga Valinskienė.

Šie metai I. Valinskienei ypatingi – vienai žaviausių Lietuvos moterų sukanka 50 metų. Tai geriausia proga įteikti dovaną ištikimiausiems savo klausytojams ir švęsti drauge su jais – Ingos laukia keturios didžiausios šalies arenos.

Jubiliejiniuose Ingos koncertuose skambės geriausios visų laikų dainos: „Būk šalia“, „Meilės muzika“, „Žvaigždė“, „Mūsų meilė – mūsų turtas“ ir daugelis kitų. Aksominio balso dainininkės gerbėjų laukia ir gurmaniška staigmena – kūriniai iš netrukus pasirodysiančio jos naujojo albumo.

Scenoje Ingai akompanuos orkestras „Vilnius Sinfonietta“, vadovaujama charizmatiškojo dirigento Vytauto Lukočiaus. I. Valinskienė dainuos su būriu garsių svečių, tad scenoje bus tikra šventė, kurioje laukiamiausiu jubiliejaus svečiu pasijus kiekvienas, net ir mažiausias klausytojas.

„Kviečiu Jus į ypatingus, nepamirštamus susitikimus. Labai Jūsų laukiu“, − prisipažįsta dainininkė.

Prie koncertų vedėjo vairo stos Ingos vyras Arūnas Valinskas. Simboliška – Arūnas buvo tas talento katalizatorius, paskatinęs išskirtinį balso tembrą turinčią žmoną dainuoti didžiojoje scenoje, yra parašęs jai ne vieną dainą.

Elton John

Vienas populiariausių pasaulio dainininkų seras Eltonas Johnas šiais metais nudžiugins savo gerbėjus Lietuvoje – į jo pasaulinio turo „Wonderful Crazy Night“ grafiką įtraukta ir mūsų šalies sostinė, kurioje garsusis britų atlikėjas su savo grupe pasirodys lapkričio 14-ąją.

Į Vilniaus „Siemens“ areną seras Eltonas Johnas sugrįš po penkerių metų pertraukos – gerbėjai prisimena jo puikų pasirodymą šioje salėje 2011-ųjų lapkritį. Šį sykį jis atvyks su naujo tarptautinio koncertų turo programa. Joje skambės visą pasaulį sužavėję hitai ir kūriniai iš naujo, jau 32-ojo studijoje įrašyto albumo „Wonderful Crazy Night“.

Koncerte su Eltonu Johnu pasirodys puikiai žinomi muzikantai – dar karjeros pradžioje su šiuo dainininku pradėjęs groti būgnininkas Nigelis Olssonas, 1971-aisiais prie Eltono Johno komandos prisijungęs gitaristas Davey Johnstone’as, taip pat – bosistas Mattas Bissonette’as, perkusininkas Johnas Mahonas ir klavišininkas Kimas Bullardas.

„Eltonas Johnas – neginčijama populiariosios muzikos ikona ir vienas talentingiausių visų laikų muzikantų. Didžiuojamės galėdami pakviesti jį į Lietuvą, kurios publika jau ne sykį įrodė savo meilę šiam dainininkui“, – sako Eltono Johno pasirodymą Vilniuje rengiančio koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.

Naująjį Eltono Johno albumą pristatantis vaizdo klipas „Blue Wonderful“:
https://youtu.be/7QmgP1hf_Ec

Seras Eltonas Johnas – vienas labiausiai pripažintų ir didžiausių populiarumo aukštumų pasiekusių visų laikų atlikėjų. Profesionalią karjerą pradėjęs 1969-aisiais, šis britų dainininkas, pianistas ir kompozitorius iki šiol yra surengęs per 4000 pasirodymų daugiau nei 80 šalių. Kiekvienas jo koncertas – įspūdinga, energinga ir laikui nepavaldžios muzikos kupina šventė.

Britų dainininko įrašai pasaulyje parduoti daugiau nei 250 milijonų egzempliorių tiražu – šiuo skaičiumi su juo mažai kas gali lygintis. Net 58 jo kūriniai yra pakilę į populiariausių JAV dainų keturiasdešimtuką. Be to, dainininkui priklauso jau beveik 20 metų nepralenkiamas rekordas – 1997-aisiais išleistas jo kūrinys „Candle In The Wind 1997” yra perkamiausias visų laikų singlas, parduotas daugiau nei 33 milijonų kopijų tiražu.

Muzikantas garsėja ir kaip labdaros fondų globėjas, miuziklų ir filmų „Bilis Eliotas“, „Aida“, „Liūtas Karalius“ muzikos autorius. Beje, „Liūtas Karalius“ neseniai paskelbtas pelningiausiu visų laikų scenos šou ir filmu.

Dainininko kolekcijoje – penkios „Grammy“ statulėlės, ypatingas „Grammy“ legendos apdovanojimas, 37 “auksiniai” ir 27 “platininiai” diskai.

Jis taip pat yra laimėjęs „Oskarą“, „Tony“ apdovanojimą, Britų muzikos apdovanojimų ceremonijoje tituluotas geriausiu šalies atlikėju, įšventintas į simbolines Rokenrolo ir Dainų kūrėjų šlovės sales, pelnęs net 12 svarbių „Ivor Novello“ apdovanojimų, skiriamų geriausiems dainų autoriams.

Už nuopelnus muzikai ir labdarai karalienė Elizabeth II dar 1998-aisiais Eltoną Johną įšventino į riterius. 2013-aisiais šiam dainininkui įteiktas pirmasis Britų muzikos apdovanojimų istorijoje „Britų ikonos“ titulas, skiriamas už ypatingus muzikinius nuopelnus, padariusius didelę įtaką šios šalies kultūrai. Ta proga buvo surengtas iškilmingas vakaras, kuriame apdovanojimą Eltonui Johnui įteikė geras jo bičiulis, britų dainininkas Rodas Stewartas.

Eltono Johno hitas „Sacrifice“:
https://youtu.be/NrLkTZrPZA4

Prieš 48 metus pirmąjį solinį albumą išleidęs dainininkas nuo 1970-ųjų nuolat gastroliuoja po pasaulį, išlaikydamas nepavargstančio menininko reputaciją.

Dešimtys atlikėjo kūrinių tapo pasauliniais hitais – „Rocket Man“, „Crocodile Rock“, „Daniel“, „Saturday Night’s Alright For Fighting“, „Don’t Let The Sun Go Down On Me“, „Someone Saved My Life Tonight“, „Sorry Seems To Be The Hardest Word“, „Blue Eyes“, „Nikita“, „Sacrifice“, „Circle Of Life“, „Are You Ready For Love“, „I’m Still Standing“, „The One“, „Candle In The Wind“ ir daugelis kitų.

Eltono Johno koncertuose jau lankęsi jo gerbėjai žino, kad pasirodymai dažnai trunka beveik tris valandas, nuo plojimų kaista delnai, o pats dainininkas niekada negaili populiariausių savo kūrinių, kurie liejasi vienas po kito.

Eltono Johno daina „Candle In The Wind“:
https://youtu.be/NoOhnrjdYOc

Sero Eltono Johno koncertą „Siemens“ arenoje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet Vilniuje surengsiantis šokių muzikos festivalį „Summerburst“, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune – metalo titanų „Iron Maiden“, popžvaigždžių Mariah Carey ir Janet Jackson pasaulinių gastrolių koncertus.

LEON SOMOV & JAZZU. Winter is coming

LEON SOMOV & JAZZU išties rado raktą į klausytojų širdis, todėl sakydami, kad kuria ne sau, o publikai, atlikėjai yra visiškai teisūs. Ir ne veltui jie tapo M.A.M.A geriausia metų grupe tris metus iš eilės, o sudėjus į krūvą visus jų apdovanojimus belieka įsivaizduoti spindinčią trofėjų sieną.

Sudėtinga dviem žodžiais apsakyti tai, kas vyksta jų koncertuose. Tie, kurie pastarąjį kartą apsilankė daugiau nei 7 tūkstančių klausytojų sulaukusiame LEON SOMOV & JAZZU koncerte sostinės Kalnų parke, pajuto, ką gali lietuviai, kuriems besąlygiškai rūpi kokybė. Kurie renkasi novatoriškus sprendimus, nes ne tik neįstrigo savo zenito taške, bet ir toliau eina į priekį. Kurie žino, kokiomis priemonėmis sukurti emocijas, kurios pradžiugintų pilną stadioną žmonių.

Kalnų parke vykusio koncerto šviesos efektus profesionalai pripažino įspūdingiausiu pastarųjų metų lietuviškų koncertų apšvietimu. Romantikai, žiūrėdami į milijonus mažų šviesos karoliukų, susijungiančių į užburiančią visumą, jautėsi lyg laivu plauktų per požeminį drakono olos ežerą, grožėdamiesi virš galvų žibančiais stalaktikais.

Bet dar labiau nei vaizdas LEON SOMOV & JAZZU koncertuose užburia garsas. Pirmu smuiku ar – šiuo atveju – pirmu apple‘u grojantis Leonas Somovas, šiuo metu ryžtingai besiveržiantis į pasaulio elektroninės muzikos rinką, jau senai tapo kokybės ženklo atitikmeniu. O Justė Arlauskaitė-Jazzu, dalyvaujanti įvairiausiuose tarptautiniuose muzikos projektuose, savo dueto repertuarą atlieka taip išjaustai, išmylėtai, aistringai ir tokia pilna gerkle, kad dainos atsiduria po kiekvieno klausytojo oda.

Didžiausi LEON SOMOV & JAZZU hitai, tokie kaip „Lower Than the Ground“, kurį galima išgirsti net ir Indonezijoje, visų skausmingą meilę išgyvenančių širdžių himnas „Ką tu su manim darai?“, sintezatorių atgimimui atiduota duoklė „Nieko apie mus“ ar daina, kuri ypač daug reiškia pačiai atlikėjai – „Po mano oda“ ir daugybė kitų skambės ir turo „Winter Is Coming“ koncertuose. Ir tai bus šilčiausios žiemos naktys.

„Winter Is Coming“ – ir pareiškimas, ir romantiška žinutė, ir perėjimas į kitą etapą, į naują baltą lapą, kuriame, tikėtina, gims naujos dainos, gerbėjų godžiai laukiamos ir kaskart sutinkamos ovacijomis.

DAGAMBA. „Vivaldi Rocks“

Klasikinės muzikos chuliganų, grupės DAGAMBA koncertinis turas Lietuvoje „Vivaldi Rocks“.

Lapkričio 4 dieną, Vilniaus Kongresų Rūmuose vyks koncertas ,,Vivaldi Rocks’‘, kuriame klasikinės muzikos ,,chuliganai“, grupė DAGAMBA, Jums pasiūlys išgirsti pasaulyje pamilto italų kompozitoriaus Antonio Vivaldi koncertinį ciklą ,,Metų laikai‘‘ taip, kaip iki šiol dar niekada negirdėjote.

,,Metų laikai‘’ yra žinomiausias A. Vivaldžio kūrinys, kuris grupės DAGAMBA ,,rankose‘‘ neabejotinai suskambės kitu garsu.  ,,Metų laikai“ originaliai yra parašyti smuiko partijai, todėl mūsų užduotis yra tikrai nelengva“,- teigia grupės violončelininkas Valters Pūce, kuriam Vivaldžio ciklas patikęs jau nuo pat vaikystės.

Tarptautinė grupė DAGAMBA jungia Rytų ir Vakarų muzikines kultūras išgaudami unikalų ir išradingą garsą, naudojant netradicinių instrumentų sudėtį – dvi violončelės: Valters Pūce (Latvija); Antons Trocjuks (Ukraina) ir fortepijonas – Dainis Tenis (Lietuva), prie kurių prisijungia Vakarų perkusijos – Hamidreza Rahbaralam (Iranas) ir būgnai – Artur Jermak (Italija). DAGAMBA laužo akademinės muzikos atlikimo stereotipus su galingu garsu ir neįtikėtinu gyvybingumu, akademiško tikslumo virtuoziškumu bei maištinga dvasia, alsuojančia roko muzikoje.

Koncerte ,,Vivaldi Rocks‘‘  klausytojai galės mėgautis ne tik Antonio Vivaldi muzika, bet ir Johano Sebastiano Bacho, Georgo Fridricho Hendelio, Liudviko van Bethoveno, Sergejaus Prokofjevo, Fredžio Merkurio, Mato Belamio ir kitų pasaulio žinomiausių kompozitorių kūryba, skambančia unikaliose grupės interpretacijose.

https://youtu.be/dlzR6cJnpN0

.