Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
„Asfaltas“ („Asphalte“)

Režisierius Samuel Benchetrit
Žanras komiška drama
Filmo kilmės šalis Prancūzija
Filmo sukūrimo metai 2015
Filmo trukmė 1.40
Filmo kalba pranc. ang
Titrų kalba liet.
Filmo aktoriai Isabelle Huppert, Gustave Kervern, Valeria Bruni Tedeschi

Režisieriaus, scenaristo, aktoriaus, rašytojo Samuelio Benchetrit filmas „Asfaltas“ nukelia į pilką, anonimišką Paryžiaus priemiesčio daugiabučių rajoną, užburiantį šaltu urbanistinių peizažų grožiu. Šiame vienatvės ir susvetimėjimo jausenos persmelktame fone vystosi trys netikėtų susitikimų nulemtos istorijos: šykštus vienišius, po „sportinės“ traumos įkalintas vežimėlyje susitinka paslaptingą naktinio budėjimo slaugę; kadaise garsi vyresnio amžiaus aktorė užmezga ryšį su nuobodžiaujančiu apleistu paaugliu; amerikiečių astronautas, nusileidęs ant daugiabučio stogo, pasibeldžia į imigrantės motinos, kurios sūnus – kalėjime, duris.
Filmo scenarijus sukurtas pagal paties režisieriaus trumpų novelių rinkinį „Asfalto istorijos“, kuris parašytas remiantis sava patirtimi, kai gyveno niūriame Paryžiaus daugiabučių rajone. (N-13)

„Karalių pamaina“

Režisierius Ignas Miškinis
Žanras drama
Filmo kilmės šalis Lietuva, Latvija
Filmo sukūrimo metai 2016
Filmo trukmė 1.40
Filmo kalba liet.
Filmo aktoriai Vainius Sodeika, Dainius Gavenonis, Aistė Diržiūtė, Vidas Petkevičius, Paulius Ignatavičius, Juozas Rapalis

Jau para, kai jaunas policininkas priemiesčio klinikoje saugo komos ištiktą ligonį, įtariamą Antrojo pasaulinio karo nusikaltimais. Pamaina seniai baigėsi, bet niekas neatvyksta jo pakeisti. Jaunuolis pasiryžęs nepalikti posto, kol negaus kito įsakymo. Vienatvė, nuovargis, alkis, vis didėjantis neužtikrintumas ir kartu užsispyrimas paverčia jį tiksinčia bomba. Ji sprogsta netinkamiausiu momentu, kai policininkas turi atsakyti į sudėtingiausią klausimą – kam jis pasiryžęs saugodamas gyvybę įtariamojo, kurio mirties trokšta visas pasaulis. (N-13)

Kino klasikos vakaras. „Amarcord“ („Amarcord“)

Režisierius Federico Fellini
Žanras komiška drama
Filmo kilmės šalis Italija, Prancūzija
Filmo sukūrimo metai 1973
Filmo trukmė 2.03
Filmo kalba italų
Titrų kalba angl.,liet
Filmo aktoriai Magali Noël, Bruno Zanin, Pupella Maggio

Filmą pristatys kino kritikė Izolda Keidošiūtė.

Nežinia iš kur, nežinia kokios kilmės, atskrido į pajūrio miestelį, už kurio atpažįstamas gimtasis režisieriaus Riminis, pūkas – plaikstosi gatvėmis it linksmas sniegelis, džiugina jį gaudančius vaikus ir vaikiškos sielos suaugusius. Tai pavasario ženklas: ir baltas molas atrodo šventiškai nupraustas saulės ir vėjo. O jeigu pavasaris – reikia pagal seną liaudišką tradiciją sudeginti Žiemą <…>. Prie laužo susirinks visi visi miestelio gyventojai, ir nors jie kartais ir pykstasi tarpusavyje, čia atrodys didžiule darnia šeima, tiesiog pakvaišusia iš bendro naivaus džiaugsmo.
„Amarcord“ (gimtuoju autoriaus dialektu tai apytikriai reikškia „Aš prisimenu“) <…> personažams ir jo žiūrovams atrodo, kad laimė niekada nepraeis, kad visi šie kupini keistybių žmogeliai gyvens amžinai, o toks tikėjimas įkvepia norą gyventi ir tau. Juk filmas prasideda ir baigiasi tuo lengvučiu pūku, kuris, tarsi daugtaškis, teikia užuominą į amžiną kartojimą.
SAULIUS MACAITIS (iš knygos „Šimtas žymiųjų pasaulio filmų“)

COME OUT Swingin’ su HOME JAZZ BAND

DURYS: 19.00 val.
RENGINIO PRADŽIA: 21.30 val.
STILIUS: SWING | JAZZ

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonais: (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com
Rezervacija nemokama, laikoma iki 20.30 val.

Rakija Klezmer Orkestar

Rakija Klezmer Orkestar – tai unikali, bene vienintelė grupė Lietuvoje, atliekanti klezmer (tradicinė žydų) muziką ir maišanti ją su šiuolaikiniais ritmais. Susibūrėme prieš trejus metus Kaune.

Klezmer muzika Lietuvoje gyvavo nuo žydų atsikraustymo į LDK teritorijas iki Antrojo pasaulinio karo. Karo metu ji buvo nutraukta nežmoniškais būdais.

Šis vakarėlis bus itin įsimtinas: balkanais atsiduodanti muzika, karšti šokiai, svaiginantys gėrimai ir RKO kolektyvas, kuris neleis sedėti vietoje. Kas gali būti geriau už šį derinį?

Atlikėjai:
Skirmantas – trimitas
Mantas – saksofonas
Povilas – eufonija, trombonas
Mikas – perkusija, vokalas
Darius – akordeonas, vokalas

DURYS: 19.00 val.
RENGINIO PRADŽIA: 20.30 val.
STILIUS: KLEZMER

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu nr. (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com
Rezervacija nemokama, laikoma iki 20.00 val.

Bushmills live: Federiko & Los Vientos Del Barrio

Koks puikus savaitgalio receptas? Gera muzika, smagi kompanija ir galimybė pašokti iš širdies. Visi šie dalykai ir dar daugiau spalio 22 dieną jūsų laukia klube „Tamsta”!

Grupė visiems susirinkusiems padovanos daugybę lotynų muzikos, koncertą paįvairindami regi ir fusion muzikos stilių kūriniais.
Muzikantai šeštadienio vakarą nukels jus už Atlanto, į karščiu alsuojančią Pietų Amerikos pakrantę!

DURYS: 19.00 val.
RENGINIO PRADŽIA: 21.30 val.
STILIUS: LATIN / FUSION / PACHANGA DE BAJON

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu nr. (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com
Rezervacija nemokama, laikoma iki 20.30 val.

Rootslive | 9-ojo sezono koncertai

„GRAŽIOJI AMERIKOS KLASIKA“ su DAINOTU VARNU

Projekto „Gražioji Amerikos klasika“ programa kruopščiai sudaryta iš gražiausių klasikinių Jungtinių Amerikos valstijų atlikėjų kūrinių, karaliavusių pokario muzikos topuose, skambėjusiuose dar tik besikuriančiame Las Vegase, prezidentiniuose pobūviuose, romantizuojamos italų mafijos kasdienybėje. Penktojo ir šeštojo Amerikos dešimtmečio kultūra neatsiejama nuo Frank Sinatra, Louis Armstorng, Dean Martin, Ray Charles, Nat King Cole kūrinių. „Gražiosios Amerikos klasikos“ bigbendas gyvai atlieka šiuos legendinius kūrinius. Pagrindinis projekto vokalistas – Dainotas Varnas, jaunosios kartos sopranas. Specialių kūrinių aranžuočių autoriai – Leonardas Pilkauskas ir Jievaras Jasinskis. Programoje taip pat atliekama ir šokiams skirta rinktinio pop ir rokenrolo klasika, išpopuliarinta jaunesnės kartos atlikėjų – Tom Jones, Michael Buble, Lou Bega, Robbie Williams ir kt.

Vokalas – Dainotas Varnas
Klavišiniai – Vainius Dovydaitis
Kontrabosas – Gediminas Svilas
Trombonas – Jievaras Jasinskis
Trimitas – Laurynas Lapė
Saksofonas – Leonardas Pilkauskas
Mušamieji – Tomas Razmus

„GETTIN LOUD“ su GIEDRE RIMŠAITE
„Gettin’ Loud“ programą sudaro uždegantys žymiausi Latino ir populiariosios šiuolaikinės šokių muzikos hitai. Gyvai atliekami šokių aištelių lankytojus užvedantys J. Lopez – „Let’s Get Loud“, Kungs – „This Girl“, Christina Aguilera – „Feel This Moment“ ir kt. hitai parinkti taip, kad šokiai nenurimtų visą vakarą. Projekto balsas – energingoji Giedrė Rimšaitė- M. Mikutavičiaus scenos partnerė, J. Tallat-Kelpšos konservatorijos vokalo dėstytoja, aktyvi gyvos muzikos scenos veikėja. Giedrė, kartu su profesionalių muzikantų grupe ir specialia šokėjų programa, sukuria karštą vakarėlį pilną klubinio ritmo ir latino saksofono improvizacijos. Projektas puikiai tinka dideliems įmonių renginiams, taip pat asmeninėms šventėms.

Vokalas – Giedrė Rimšaitė
Klavišiniai – Marius Leskauskas
Bosinė gitara – Paulius Jaskūnas
Gitara – Rytis Taraila Mušamieji – Jonas Lengvinas
Saksofonas – Tomas Botyrius

DURYS: 19.00 val.
RENGINIO PRADŽIA: 20.30 val.
STILIUS: JAZZ | SWING | POP | LATINO | DANCE

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu nr. (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com
Rezervacija nemokama, laikoma iki 20.00 val.

Kauno muzikinio teatro solistas D. Vėbra ir jo mokiniai

Spalio 17 d., pirmadienį, 18 val. Lietuvos teatro sąjungoje pasirodys svečiai iš Kauno muzikinio teatro. Teatro solistas, VDU Muzikos akademijos docentas Danielius Vėbra drauge su savo mokiniais kvies į muzikos vakarą.

Dalyvauja Karolina Činikaitė, Martynas Stankevičius, Nerijus Noreika, Saulius Klusauskas, Paulius Bagdonas. Koncertmeisterė – Greta Drenseikaitė.

Muzikos vakaro sumanytojas Danielius Vėbra – Kauno muzikinio teatro solistas, per 35 darbo teatre metus sukūrė 50 vaidmenų operose, operetėse ir miuzikluose. Dėsto VDU Muzikos akademijos solinio dainavimo katedroje, išleido 15 absolventų, parašė dvi metodines knygas. 2007 m. liepos 6 d. apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.

Teatro sąjungos renginyje žiūrovai išgirs net septyniolika skirtingų kompozitorių – G. F. Händelio, W. A. Mozarto , G. Bizet, J. Štrauso, Dž. Verdi taip pat lietuvių – V. Klovos, M. Petrausko, J. Gruodžio ir kitų kūrinius. Talentingam vokalo dėstytojui Danieliui Vėbrai ypatingai rūpi, kad vakaro metu atsiskleistų jo studentų muzikiniai gebėjimai ir savitumas. O  pasirinkti įvairialypiai muzikos garsai nuskaidrintų apniukusią rudenišką nuotaiką ir sušildytų jausmus.

Princesė ir kiauliaganys

Teatras „Avilys“ kviečia į spektaklį „Princesė ir kiauliaganys“ pagal H. K. Anderseno pasaką!

Kaip vaikai įsivaizduoja Princesę? Gražią, mielą, gerą… Tačiau didysis pasakininkas parašė pasaką apie kitokią Princesę – kaprizingą, pasipūtusią, išlepintą – tokią, kuriai nepatinka viskas, kas tikra… Meilė, deja, akla – net ir šią princesę įsimylėjo Kunigaikštis. Taip pamilo, kad net sutiko kiaules ganyti… Kas buvo toliau? Ateikite į spektaklį ir sužinosite!

Pasaką seka du klajojantys gatvės artistai, persikūnydami vis į kitą personažą – Princesę, Kunigaikštį, Karalių, Rūmų damą… ir net kiaules! H.K. Andersenas kadaise sukūrė labai šiuolaikišką pasaką – mūsų laikais, kai tikrovę dažnai pakeičia virtuali realybė – labai svarbu tampa atsirinkti, kas tikra, o kas – ne.

DĖMESIO! Po spektaklio neskubėkite namo, nes vaikų ir tėvelių laukia KŪRYBINĖS DIRBTUVĖLĖS! Gersime arbatą, krimsime riestainius ir kursime! Bus gera ir jauku!

Spektaklis skirtas visai šeimai.

 

Kaukučių nuotykiai Senojoje girioje

Teatras „Avilys“ kviečia į mitologinį spektaklį „Kaukučių nuotykiai Senojoje Girioje“ pagal G. Beresnevičiaus knygeles vaikams.

Gyvename „baisiai“ civilizuotame pasaulyje ir pamirštame, kad šalia mūsų yra kitas – mitologinis lygmuo. Vaikai, nuo mažų dienų apkabinę išmanius telefonus, jau nebežino, kad yra Aitvarų, Kaukų, Maumų, Bezdukų, o po lovele dažnai slepiasi Nežinia Kas… Apie Raganas jie bent viena ausele yra girdėję, tačiau jų būna visokių, o šiame spektaklyje Ragana – visai ne žiežula, bet sumani verslininkė, kelianti įstabias puotas savo namelyje – mirioramoje (stebuklingų paveikslėlių televizoriuje).

G. Beresnevičius aprašė savo knygose linksmą, mielą ir šiek tiek mistišką mitologinį pasaulį, kuris suprantamas ir jaukus tiek mažam, tiek dideliam. Mes jį perkėlėm iš vaizduotės į realybę… Ateikite pas mus ir susipažinsite su tais, kurie „nematomi mus stebi“.

O po spektaklio, kartu su senoliais Blinde ir Puškaičiu, kartu su Ragana, išgersime arbatos, pakrimsime „baronkų“ ir kursime… Ką kursime? Ateikite ir sužinosite!

.