Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Ekskursija „Valdovų rūmai“
00:00 - 00:00
Valdovų rūmų kiemas, Katedros a. 3
Kaina: 5 Eur
Moksleiviams – 3 Eur; vaikams iki 7 m. – nemokamai. Papildomai kainuos Valdovų rūmų lankytojo bilietas – 3 Eur, 1,5 Eur – moksleiviams, studentams ir senjorams.
Bilietus galima įsigyti: renginio metu
Ekskursijos
 

Vivid Vilnius kviečia Jus aplankyti Lietuvos valstybingumo simbolį – Valdovų rūmus! Lyg feniksas iš istorijos pelenų pakilę didingi rūmai su gausia radinių kolekcija byloja apie turtingą Lietuvos praeitį. Atskleiskite keturių šimtmečių istorijos paslaptis intriguojančioje ekskursijoje!

Ekskursijos metu sužinosite, kodėl Vilnius turėjo ne vieną, o net tris pilis ir kaip, bėgant amžiams, keitėsi šios pilių sistemos vaizdas, kur iškilo pirmasis mūrinis pastatas Lietuvoje, kur gyveno dideji kunigaikščiai, kaip atrodė jų puotos ir kasdienybė, kas pavaizduota senuosiuose kokliuose, kokį šokiruojantį įrankį į Lietuvą iš Italijos atvežė italė Bona Sforza, su kokiomis Europos dinastijomis giminiavosi Lietuvos valdovai, kokias meilės istorijas slėpė rūmų sienos, kurio valdovo turtai buvo didesni nei Romos popiežiaus ar Venecijos dožo, kur nuskambėjo pirmoji opera Lietuvoje ir kokia paslaptis gaubia karališkųjų karūnų likimą…

Ekskursijos metu vieni pirmųjų galėsite išbandyti karštą naujovę – virtualią realybę, atkuriančią ankstyvąjį rūmų istorijos laikotarpį. Tai – unikali galimybė savo akimis pamatyti, kaip kilo Vilniaus pilių mūrai, ir per keletą minučių prabėgti per kelis istorijos šimtmečius.

Būtina išankstinė registracija telefonu +370 677 24824 arba el. paštu: info@vividvilnius.lt

Kaina asmeniui – 5 Eur, moksleiviams – 3 Eur, vaikams iki 7 m. – nemokamai. Į kainą įeina gido paslaugos. Papildomai kainuos Valdovų rūmų lankytojo bilietas (3 Eur asmeniui, 1,5 Eur moksleiviams, studentams ir senjorams).

Ekskurija vedama susirinkus ne mažiau kaip 5 žmonių grupei.

Susitikimo vieta − didysis Valdovų rūmų kiemas.

Ekskursijos trukmė − 2 val.

Daugiau informacijos: www.vividvilnius.lt