Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
TRIO (J. BRAMSO, R. ŠUMANO IR KLAROS ŠUMAN MEILĖS ISTORIJA)
2016-11-05 18:30
Kaina: 5.78 - 17.00 Eur
Bilietus galima įsigyti: Bilietai.lt online bei kasos punktuose, teatro kasoje
Spektakliai
 

VMT pristato vengrų režisieriaus Peterio Galamboso premjerinį spektaklį „Trio (Johaneso Bramso, Roberto Šumano ir Klaros Šuman meilės istorija)“ pagal Israelos Margalit pjesę. Nauju Vengrijos talentu tituluojamas režisierius šios temos imasi nebe pirmą kartą – Vengrijoje sukurtas jo spektaklis jau sulaukė sėkmės, tad įdomu, kaip šią pjesę seksis interpretuoti su lietuvių aktoriais. I.Margalit labiau žinoma ne kaip dramaturgė, bet kaip su garsiausiais pasaulio orkestrais sėkmingai gastroliuojanti pianistė. Tad nenuostabu, kad jos pjesė remiasi trijų garsių muzikų – Roberto Šumano, Klaros Šuman bei Johaneso Bramso – santykiais ir asmeninės aistros bei kūrybinio egoizmo konfliktu.

1853 rugsėjį vengras smuiko virtuozas Jožefas Joachimas pristato jauną, talentingą kompozitorių Johanesą Bramsą tuo metu savo šlovės zenito pasiekusiam kompozitoriui Robertui Šumanui.

Šumaną įkvepia draugystė su tikrai pribloškiančio talento jaunuoliu, jaunasis Bramsas įneša aistringo jaudulio ir į Šumano žmonos Klaros, pasaulinio garso pianistės, gyvenimą.

Neįprastas meilės trikampis, į kurį įsipina ir smuikininko Joachimo jausmai, kursto ir palaiko ypač neįprastas, neapčiuopiamas, bet pats svarbiausias kiekvieno iš jų gyvenime elementas – muzika.

Daugiau informacijos: www.vmt.lt
.