Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
ŠIUOLAIKINĖS DANŲ TAPYBOS ŠVIESOJE
2016-10-13 - 2016-11-26
Grafo galerija, Trakų g. 14
Nemokamai
Nemokami renginiai, Parodos
 

Meistriškas gamtos šviesos suvaldymas,
Ryškios spalvos ir linijos žaismė su ispaniškų meninų leitmotyvais,
Šaltas ir futurizmu dvelkiantis miesto konceptualizmas
– taip šiandien atrodo danų tapyba.

Šiuolaikinio meno galerija GRAFO didžiuojasi galėdama pristatyti tris puikiai žinomus ne tik Skandinadijos šalyjes, bet ir visame Pasaulyje dailininkus. Grupinėje parodoje “In The light of contemporary danish painting | šiuolaikinės danų tapybos šviesoje” gero meno mėgėjams ir mylėtojams bus pirmą kart Lietuvoje pristatomi trys menininkai – Carsten Frank, Christina Blaabjerg, Bentemarie Kjeldbæk.

Spalio 13 dieną 18:30 val., GRAFO galerija kviečia ateiti ir atrasti vienos iš Skandinavijos šalių – Danijos – tapybą, kuri Lietuvoje itin retai analizuojamas bei sutinkamas reiškinys.

GRAFO neabejoja, kad šios parodos metu kiekvienas, nuo meno mylėtojo iki meno gerbėjo ir kolekcionieriaus ras kažką artimo sau, nes unikalų šios šalies tapybos braižą papildantys skandinaviškam kraštui būdinga emocija danų dailininkai yra puikiai žinomi šiandieniniame dailės kontekste ne perniek.

Jūsų GRAFO.

Daugiau informacijos: www.grafogalerija.lt