Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Pirmasis pasaulyje Muilo Burbulų Teatras – Vilniuje!
2016-12-17 18:00
Šokio teatras, T. Kosciuškos g. 11
Kaina: 11.00 - 78.00 Eur
Bilietus galima įsigyti: Bilietai.lt online bei kasos punktuose
Spektakliai
 

Gruodžio 17 d. 18 val. Vilniuje, Šokių Teatro scenoje pasirodys įžymusis Pirmasis pasaulyje Muilo Burbulų Teatras (Teatr myl‘nyh puzyrej), kuris pas mus atvyks iš Ukrainos sostinės – Kijevo!

Ką gi tokio stebuklingo mums gali dovanoti šis unikalus Muilo Burbulų Teatras (www.bubble-theatre.com)?! Be jokių abejonių – Operą! Muilo operą!

Pagrindinė teatro žvaigždė – žinomas ir daugelio mylimas Boris Barskij – ukrainiečių režisierius, aktorius, poetas, komikų trupės „Kaukės“ («Maski-show») dalyvis, Ukrainos liaudies artistas (2009).

Visiems nuo 3 iki 100 metų džiaugsmas, linksmybės, šiltos energijos jūra garantuoti!

Trumpas Muilo Operos Turinys:

Šalis Burbuliandija, kurią taip pamėgo žiūrovai, vėl laukia svečių. Jūs pateksite į nepaprastus humoro ir stebuklų kupinos pasakos nuotykius. Burbulų – muzikos ringe susirugs du didieji Burbuliandijos magai ir kompozitoriai: Burbulų muzikos magistras – Putėjas (Naduvatel‘) ir Muilo–muzikos mokslų Аkademikas – Keistukas (Čudikas) (Boris Barskij)! Magistras vėl išdykaus ir juokins… nors ne! Ne Magistras, o visi 5 Маgistrai! Juk dėl pergalės buvęs išdykėlis sukurs savo klonus! Be to Akademikas Keistukas ir jo Bul–Bul (Bul‘-Bul‘) stebuklingos mokyklos mokinių komanda stebins žiūrovus muilo burbulų pūtimu iš įvairiausių muzikos instrumentų! Kuri komanda bus stipresnė? Kas bus pripažintas geriausiu Burbuliandijos kompozitoriumi? Kam atiteks garbė atlikti pačią stebuklingiausią Muilo Operą? Jūs tapsite liudininkais to, kaip iš 1 milijono muilo burbulų sudarytas orkestras sugros savo muzikinį šedevrą! Unikalūs specefektai, milžiniški muilo burbulai, stebinantys triukai ir stebuklingi siurprizai! Visa tai ir dar daug daug visko įdomaus laukia Jūsų spektaklyje – miuzikle visai šeimai „Muilo Opera“! O nepertraukiamai skambanti užburianti muzika, sudaryta iš tikrųjų klasikos perlų, nieko nepaliks abejingu!

.