Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
PHILIPPE JAROUSSKY KONCERTAS
2016-11-23 19:00
Kaina: 16.00 - 86.00 Eur
Bilietus galima įsigyti: Bilietai.lt online bei kasos punktuose
Koncertai
 

Vienas ryškiausių pasaulio kontratenorų Philippe Jaroussky atvyksta į Lietuvą su prancūzų baroko muzikos orkestru “Logue Olympique”.

Per savo karjerą Philippe Jaroussky yra pelnęs beveik visus prestižinius pasaulio muzikos teikiamus apdovanojimus, tarp jų ir penkis Echo Klassik Vokietijoje.

P. Jaroussky diskografija apima ne tik baroko šedevrus, bet ir šiuolaikinių kompozitorių kūrinius. Jo įspūdinga baroko kūrinių atlikimo technika yra pakerėjusi ne tik melomanus, bet ir masinę auditoriją didžiausiose pasaulio koncertų bei teatrų salėse.

„Vilniuje atliksime populiariausias baroko arijas bei prancūzų romantines dainas. Tai labai įkvepianti muzika, kurią specialiai skirsime Lietuvos publikai. Tai pirmas ir labai jaudinantis susitikimas.“- apie savo busimą pasirodymą „Compensa“ koncertų salėje komentavo Philippe Jaroussky.