Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
„Pasivaikščiojimas po taborą“
00:00 - 00:00
Kaina: 29,99 Eur
Ekskursijos
 

Vedėjas Marek buvo priklausomas nuo narkotikų, o dabar padeda sveikti kitiems. Taboro teritorija jam pažįstama. Jis pradės nuo pasakojimo apie romų tautą, jų kilmę ir neįprastas, įdomias tradicijas. Išgirsite ir legendą, aiškinančią, kodėl romai nėra sėsli tauta ir kokia šalis laikoma jų tėvyne. Sužinosite ir apie romų bendruomenės rengiamas šventes, energingus tradicinius šokius ir įspūdingą moterų aprangą.

Pamatysite skirtumus tarp 3 taborų: Žemutinio, Viršutinio ir Tolimojo. Pastarasis laikomas mažiausiai saugiu. Išgirsite šokiruojančių skaičių ir faktų apie tamsiąją taboro realybę: kaip pardavinėjami narkotikai, kiek pinigų jiems per vieną dieną iššvaistydavo ir pats vedėjas. Sužinosite kaip atvykėlius pasitinka vietiniai romai. Yra tikimybė, kad būsite palydėti smalsių vietinių gyventojų žvilgsnių, o gal ir keletu komentarų. Tad jautresniems dalyviams primename, kad „Vaiduokliai“ siūlo ir ramesnes ekskursijas.

Pasivaikščiojimo metu Jus lydės saugos tarnyba. Nuo romų užkeikimų saugotis teks patiems. Vaiduoklių kolektyvas tabore lankėsi jau kelis kartus ir iki šiol visi sveiki ir laimingi. Tad ar girdėtos legendos apie apibarstymą kapų žemėmis ir kitus prakeiksmus yra tiesa- sužinosite renginio metu.

Susitikimo vieta – „VCUP“ automobilių stovėjimo aikštelė (Konstitucijos pr. 16, Vilnius)

Daugiau informacijos: vaiduokliai.lt
.