Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Paroda–kontaktų mugė „CONVENE“
2017-02-08 - 2017-02-09
Litexpo rūmai, Laisvės pr. 5
Nemokamai
Edukacija, Kiti, Nemokami renginiai, Parodos
 

Vilniaus konferencijų biuras didžiuojasi, galėdamas pristatyti jau penktąją tarptautinę dviejų dienų parodą–kontaktų mugę CONVENE, skirtą Baltijos jūros regiono konferencijų turizmo verslo atstovams. Renginys vyks 2017 m. vasario 8 – 9 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO.

Jau ketverius metus iš eilės vykęs CONVENE sulaukė didelio užsienio ir Lietuvos verslo bei žiniasklaidos dėmesio. Planuojama, kad 2017 m. renginys po vienu stogu suburs daugiau kaip 900 konferencijų verslo profesionalų. Į CONVENE atvyks daugiau nei 165 potencialių užsienio klientų, besidominčių tarptautinių renginių organizavimo galimybėmis Lietuvoje bei Baltijos regione. Su užsienio klientais susitikti ir savo paslaugas bei produktus pristatyti kviečiami konferencijų turizmo verslo atstovai (viešbučiai, agentūros, netradicinės renginių organizavimo vietos, konferencijų biurai, konferencijų centrai, įvairūs specializuotų paslaugų teikėjai) iš Lietuvos bei kaimyninių valstybių. Užsienio klientai bus kruopščiai atrenkami iš Europos asociacijų, korporacijų ir agentūrų sektoriaus, o susitikimai tarp parodos dalyvių ir klientų bus suplanuoti iš anksto.

Neatsiejama renginio dalis – specialiai ruošiama ir nuolat auganti edukacinė programa, skirta dalyviams bei lankytojams. Edukacinės programos pranešėjai – tarptautiniu mastu gerai žinomi konferencijų turizmo, marketingo bei renginių organizavimo ekspertai.

Išskirtinis CONVENE parodos akcentas – tai dėmesys neformalaus bendravimo galimybėms. Komfortiškos kavos ir pietų zonos, neoficiali tačiau ilgai neblėstantį įspūdį paliekanti CONVENE vakarienė sudaro puikias sąlygas paslaugų teikėjams užmegzti glaudesnius ryšius su užsienio ir vietiniais klientais.

Būtina registracija www.convene.lt