Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
P. Gudaitytės tapybos paroda „Jungtys”
00:00 - 00:00
Nemokamai
Nemokami renginiai, Parodos
 

Spalio 6 d. 18 val. Užupio meno inkubatoriaus projektinėje erdvėje „Galera“ (Užupio g. 2 a) atidaroma jaunosios tapytojos P. Gudaitytės paroda „Jungtys”.

„Jungtys” – tai meninkės gyvenimo etapo klausimai ir atsakymai. Tai alegorija į savo vietos po saule ieškojimus.

„Kūrybinio darbo erdvės ir jų jungtys – tai saugios aplinkos sau pačiai, kurios leistų pasislėpti, atitrūkti, pabūti ramiai, niekieno netrikdomai, paieškos. Vizuali idėja, išreikšta tapybos darbais, kartu jungiant objektus.

Kaip teigė filosofas Carlas Gustavas Jungas: „Aš esu klausimas, į kurį turiu rasti atsakymą: jei jo nerasiu, turėsiu pasitenkinti tuo atsakymu, kurį man pasiūlys gyvenimas.“

Taigi šiame gyvenimo etape „mano klausimas” ieško atsakymo. Šie darbai – tai šio gyvenimo etapo atsakymas. Paveikslo kūrimas – labai intymus procesas, kuris priklauso nuo aplinkos, emocijų, žmonių, vaizdų, garsų. Paveikslo kompozicijos auga – jos projektuojasi, kažką jungiant su išore, kažko atsisakant, tai – vidinių erdvių susipynimai su jausmų „projekcijomis“.

Užaugusios jos su statybiniu triukšmu pradeda veržtis į išorę. Aplinkoje pasklinda daug figūrų, linijų, spalvų. Taip atgyja ir prašosi gyvenimo mano vidiniai interjerai, taip gimsta mano vidinių erdvių jungtys.“ Paulina Gudaitytė

Paroda veiks iki spalio 20 d.

Daugiau informacijos: www.umi.lt/inkubatorius/galera/apie-galera
.