Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Ö KAIP VOKIŠKAI? Senosios muzikos instrumentai
00:00 - 00:00
Valdovų rūmai, Katedros a. 3
Nemokamai
Edukacija, Nemokami renginiai
 

Edukacinis užsiėmimas vokiečių kalba, vedamas profesionalaus senosios muzikos specialisto, klavesinininko ir vargonininko Vilimo Norkūno.
„Kiekvienas gali savo kailiu patirti, kad joks kitas dalykas negali taip stipriai paveikti ir džiuginti mūsų sielų, kaip muzika…“ – taip kalbėjo Europos didikų dvaruose žinomas liutnininkas Valentinas Bakfarkas, tarnavęs Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Žygimanto Augusto dvare Vilniuje.

Kaip atrodo ir skamba Renesanso ir ankstyvojo Baroko epochų instrumentai? Ką apie muziką pasakoja muziejaus eksponatai? Per edukacinį užsiėmimą turėsite galimybę susipažinti su senoviniais XVI–XVII a. instrumentais, apžiūrėti koklius, gobelenus, Lionelio Spados paveikslą „Liudovizio koncertas“. Taip pat gyvai išgirsite klavesino ir vargonų garsus, teorbos skambesį.

Dalyvių laukiame Valdovų rūmų muziejaus Lankytojų vestibiulyje

Kviečiame registruotis, vietų skaičius ribotas:
http://registracija.valdovurumai.lt/50k188t5
Edukacija skirta pažengusiems vokiečių kalbos vartotojams (9-12 klasėms ir suaugusiems)

Valdovų rūmų muziejus dalyvauja Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ projekte.
Projektą inicijavo Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA). Iniciatyvos tikslas – parodyti visuomenei vokiečių kalbos reikšmę ir naudą įvairiose srityse.

Daugiau informacijos: valdovurumai.lt
.