Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Monkey Tank I EP Continue tour I Tamsta Club
2016-11-03 20:30
Muzikos klubas „Tamsta“, A. Strazdelio g. 1
Kaina: 5 Eur
Bilietus galima įsigyti: iš anksto renginio vietoje
Koncertai
 

Žadėtas tęsinys prasideda!

Monkey Tank leidžiasi į mini albumo „Continue…” pristatymo turą po didžiuosius Lietuvos miestus! Išsitaškę Šiauliuose, Kaune ir Alytuje grupės vaikinai turą simboliškai užbaigs Vilniuje, Tamsta Club

Prieš turą Monkey Tank jau buvo pristatę du singlus iš naujojo EP ir gerokai nustebino savo gerbėjus – alternatyviojo roko grupė atskleidė iki šiol nematytą, lyriškąją savo pusę.

„Apie mus sakė, kad akustinės baladės neparašytumėm, net jei būtume kankinami elektra ir keturias savaites verčiami klausytis „Naujų pupyčių“ dainų. Šių potyrių neprireikė, nors stiprių emocijų per pastaruosius porą metų patyrėme – tiek kaip grupė, tiek kiekvienas atskirai. Todėl, labai organiškai, buvusios nuotaikos nulėmė ir kitokias kūrybines spalvas bei tematiką”, – pasakojo Monkey Tank vokalistas M. Imbrasas.

Naujausias mini albumo singlas ir jo klipas „Dywilah” tebūna užuomina, ką išgirsite pirmąjį lapkričio ketvirtadienį >>>> http://bit.ly/2cYniT9

Kadangi koncertas Tamsta Club žymės turo finalą, grupės vaikinai čia atiduos visas savo jėgas – pasirodymas bus dviejų dalių, o į sceną lips ir Monkey Tank draugai/svečiai. Jų vardus atskleisime šiek tiek vėliau, todėl sekite naujienas.

Durys – 19:00
Bilietai parduodami tik renginio dieną klubo kasoje nuo 19:00

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonais: (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/127505351048649

.