Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.
lt
  • LT
  • EN
  • RU
Merūnas „Muzika – Lietuvai“
2016-10-28 19:00
Siemens arena, Ozo g. 14
Kaina: nuo 22,90 Eur
Bilietus galima įsigyti: Tiketa.lt online bei kasos punktuose
Koncertai
 

Spalio mėnesį įvyks išskirtiniai garsiausio jaunosios kartos tenoro Merūno Vitulskio koncertai su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (dirigentas Gintaras Rinkevičius) ir naujojo albumo „Muzika – Lietuvai“ pristatymas.

Merūnas Vitulskis, arba tiesiog Merūnas – vienas gražiausių Europos balsų.

Per pastaruosius kelerius metus jam pavyko pasiekti tokį tarptautinį pripažinimą, koks tenka nedaugeliui jaunųjų solistų. Italija, Austrija, Šveicarija, JAV, Kanada, Prancūzija, Liuksemburgas, Ispanija, Didžioji Britanija, Airija, Vokietija, Rusija, Estija, Latvija, Baltarusija – šalys, kuriose operos gerbėjai apdovanojo jį gausiais aplodismentais. Operos kritikai ir užsienio spauda jį vadina “spalvingo vokalo ir belcanto vokalo savininku”, Gerbėjai nešykšti ir itin drąsių palyginimų: „lietuviškasis Caruso“ arba „naujasis Pavarotti“.

Kad ir kaip saldžiai skambėtų komplimentai, Merūnas nelinkęs jų sureikšminti. Vis dažniau užsienyje koncertuojantis atlikėjas sako, kad niekada nesirengia užmiršti, kur jo šaknys. „Po koncertų, visada skubu namo – į Lietuvą. Čia mano žemė, mano šeima, čia gimė mano sūnūs ir tai niekada nepasikeis“, – sako Merūnas, pristatydamas savo naująjį albumą ir išskirtinių koncertų seriją „Muzika- Lietuvai“.

Merūnas visada pasižymėjo unikaliu talentu derinti klasikinį žanrą su populiariąja muzika. Išgarsėjęs televizijos projekte „Kelias į žvaigždes“, jis užkariavo visos Lietuvos simpatijas. Merūnas prisipažįsta, kad, nepaisant vis didesnės sėkmės operos scenoje, širdyje jis išliko toks pat paprastas vaikinas, koks buvo, kai paauglystėje dirbo statybose, kad baigtų mokslus ir padėtų jį auginusioms močiutei ir tetai.

„Muzika – Lietuvai“ – labai nuoširdus ir aiškus pavadinimas. Jis labai tiksliai nusako būsimojo albumo ir koncertų esmę. „Man – didžiausias džiaugsmas dainuoti lietuviškai ir Lietuvoje. Esu laimingas, kad turiu galimybę šiemet surengti ypač didelius ir galingus koncertus su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir gerbiamu dirigentu Gintaru Rinkevičiumi“, – sako Merūnas.

Albumas „Muzika – Lietuvai“, kurį jis pristatys koncertuose, taps didele staigmena gerbėjams. Tai jau trečiasis dainininko išleidžiamas albumas, tačiau pirmasis, kuriame vien originalios, specialiai jam sukurtos dainos. Muziką naujiems kūriniams sukūrė kompozitorius Kipras Mašanauskas, žodžius – Marijus Mikutavičius, Romas Lileikis, Rimvydas Stankevičius ir pats Merūnas.

Koncerte taip pat skambės nuostabias Merūno balso galimybes atskleidžiantys pasaulinės klasikos kūriniai.

Specialiai koncertams rengiama netradicinės konstrukcijos scena. Pasirodymą lydės išskirtinis vizualinis apipavidalinimas. Ypač didelis dėmesys bus skiriamas itin kokybiškam tiek dainininko, tiek ir viso orkestro įgarsinimui.